Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, samo_opusteno said:

Steta za Perpera. Sa njim bi bila rutina jer smo usli u neku nirvanu, ovako ce im i to biti motiv vise da nas dobiju u trecoj a onda im raste samopouzdanje za cetvrtu itd.
Doduse razbili smo ih i proslu bez njegovog veceg ucinka. Izgleda da nam odsustvo Reglenda prija, usporavao je igru, nije trcao u ledja, carinio predugo. Ekipa je sada lisena pojedinacnih ega, timska hemija na vrhuncu. Covic sjajno razigrava, teodosicevske partije.

Mnogo je ovo gotivno i neocekivano. Nije ovo uopste realan kvalitet ekipe, igramo preko realnog, upadaju frizideri. Zato bi bilo bitno da zavrsimo u trecoj da se ne desi da nas neki poraz(i) resetuje i spusti. Budućnost je nevidjeno divlja ekipa ali znali su dole i mnogo jace od nas da obore. Ako se ovo vrati u Pionir nece biti ni blizu utakmica kao ove 2.

 

Stratosov ucinak je nesto sto ce nam najmanje faliti iz celog tog paketa koji donosi. Mnogo vise ce nam faliti njegovo iskustvo igranja na terenima kakva je Moraca, psiholoski uticaj na ostatak tima i ugled koji ima kod sudija kao vrhunski igrac. Da se ne lazemo, njegova povreda je ozbiljan, ozbiljan udarac za ekipu.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

problem future je sto odma psihicki padnu cim im se protivnik odlepi na +10, a ako ih krene mogu dobiti i cska, a to ne moze bas svako..

stratos je igrac koji ima masu ovakvih utakmica i koji je i tokom ove sezone vadio nas nekoliko puta kad smo bili na -10, tako da je suvisno govoriti da je njegov izostanak jako veliki hendikep...

za razliku od perpa kc je do sada pogadjao samo kad smo se odlepljivali, ali u moraci ce morati da to radi i neizvesnom delu utakmice..

tako da ono, moralo bi se ovo resiti u jednoj od naredne dve tekme, posto nam se rotacije smanjuje a bice mali razmak izmedju utakmica, tako da bi eventualna peta u pioniru, bila jako zajebana :coffee:

Link to comment
1 hour ago, Shaq said:

citam malo ove ostrascene futurine i grobarske forune.. dok su se prvi vec oprostili od titule i pricaju o lincu njihovih stranaca, grobari likuju nad povredom stratosa i veruju vise nego ovi prvi, da futura moze da okrene ovo...

 

И то траје већ 6 сезона.Вероватно ће једном и погодити.

Link to comment

fenovi future apro po jaskove izjave o lincu..

Quote

Jes podgoricani ne pljuju a makse sudiju su sa cedevitom odje ispljuvali nisu mu brisaci od fapa valjali..

 

Quote

 

Ada u 4. Mecu odje prosle godine, nakon trojke CZV, nedje pred kraj meca, je ulecala ekipa iza klupe i razdvojila onu plasticnu zastitu iznad klupe, pa niko to nije spomenuo, gdje su igraci stvarno bili napanuti. E to je linc moj Jasko. A ti kao trener ako ne mozes da kontrolises situaciju zbog pjesmica, nisi za ovo i aj polako 

 

 

 

 

 

Quote

 

Quote

Ada u 4. Mecu odje prosle godine, nakon trojke CZV, nedje pred kraj meca, je ulecala ekipa iza klupe i razdvojila onu plasticnu zastitu iznad klupe, pa niko to nije spomenuo, gdje su igraci stvarno bili napanuti. E to je linc moj Jasko. A ti kao trener ako ne mozes da kontrolises situaciju zbog pjesmica, nisi za ovo i aj polako 

Quote

To ti je ziva istina. Prvi sam ih prosle godine pljuvao i gadjao. Ne naravno njih kao licnosti ili bilo koji drugi razlog osim da im otezam igru. Sve dok ne dodje do fizickog ulaska na teren su regularni uslovi po meni. Naravno i bez gadjanja sa upaljacima ili nekim drugim predmetom. Ja sam to radio kao sto sam rekao da im otezam igru i to nema veze sa nicim osim sa klubastvom. Nije u pitanju nikakva politika. 

 

 

 

 

da se razumemo, i rekao sam na half tajmu, da fenovi jednu govna sa onim silovanjima, jebanjima u dupe etc, al buducnost je ta koja je prva pocela sa sranjima izvan terena, gde su nasi igraci zaista i bili fizicki napadani i uznemiravni za vreme boravka u hotelu..

ovde niko nije napadnut iliti ista u tom smislu, a vredjanja, sta da radimo, stoka bili i jedni i drugi, stoka ostali.. :coffee:

Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

Steta za Perpera. Sa njim bi bila rutina jer smo usli u neku nirvanu, ovako ce im i to biti motiv vise da nas dobiju u trecoj a onda im raste samopouzdanje za cetvrtu itd.
Doduse razbili smo ih i proslu bez njegovog veceg ucinka. Izgleda da nam odsustvo Reglenda prija, usporavao je igru, nije trcao u ledja, carinio predugo. Ekipa je sada lisena pojedinacnih ega, timska hemija na vrhuncu. Covic sjajno razigrava, teodosicevske partije.

Mnogo je ovo gotivno i neocekivano. Nije ovo uopste realan kvalitet ekipe, igramo preko realnog, upadaju frizideri. Zato bi bilo bitno da zavrsimo u trecoj da se ne desi da nas neki poraz(i) resetuje i spusti. Budućnost je nevidjeno divlja ekipa ali znali su dole i mnogo jace od nas da obore. Ako se ovo vrati u Pionir nece biti ni blizu utakmica kao ove 2.

 

Ja baš mislim da je realan kvalitet ekipe ono što ekipa odigra kada je najvažnije  u sezoni   :) nebitan je tu procenat šuta, mogli smo da imamo i mnogo lošiji šut, opet bi bilo 20+ razlike. Strašnu zver je unleashovao Tomić u ovom plej ofu, prespavali smo poslednja tri meseca sezone, i pre bih nekako očekivao da ekipa po inerciji odigra mrtav plej of, nego da ovako poludi. Bukvalno svaki igrač je na vrhuncu forme. Čak i poslovično pljuvani midžet i cirbes igraju sjajno. Midžet za 41 minut ovog finala 13 asista i 0 izgubljenih. Pa jebo te bob.

 

Nejasna mi je ova količina naprženosti i mržnje spram Budućnosti. Ok, dobili su nas prošle godine, pa šta. Bolest. Nikada ovako nije bilo na košarci.

Link to comment

...a naš mvp u senci je Faje. Čovek u ovom plej ofu nije napravio nijednu grešku, uvek gde treba, sve stiže, pomaže, brani 1 na 1 konstantno protiv teškaša, ne znam da li je jedan koš primio 1 na 1, fenomenalan je.

Edited by Nikodije
Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

...a naš mvp u senci je Faje. Čovek u ovom plej ofu nije napravio nijednu grešku, uvek gde treba, sve stiže, pomaže, brani 1 na 1 konstantno protiv teškaša, ne znam da li je jedan koš primio 1 na 1, fenomenalan je.

 

5 у трећој четвртини.Али да је одличан одличан је.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...