Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Pričao sam malo s Cakijem, bio u Bugarsku da primi te inekcije. Nada se da ce krenuti sa treninzima za par dana. Kaže da upade u depresiju zbog ove povrede.

Ekipa nam je sva izduvana. Vidi se da su premoreni. Vec za tri dana nova utakmica. Da istepamo Zemun, pa sa se posteno odmore.

Link to comment
9 minutes ago, Real sa Nišave said:

Danas se videla sva limitiranost mlađanoga Bondarenka. Grba i Koja nevidljivi. Najbolja partija Lazara u drugom delu sezone. Ko je onaj mučenik što ga čuvao? Izlude ga Pertate

Koja nevidljiv od pocetka. Grba los. Ili nas stize umor ili nas malo forma zeza. Vec nekoliko uztakmica ne mozemo da uspostavimo tecniju igru. Vojvodina nam ne lezi i najneinteresantnije utakmice smo odigrali sa njom. Danas su njihovi igraci u pocetku bili dosta nalozeni i nervozni i malo me zabrinjavao razvoj dogadjaja. Mislim da je ruzno i nepristojno bilo ono skandiranje Vojvodini i vojvodjanima.

Sve u svemu nista posebno. Imamo iskusne igrace i dovoljan kvalitet da mozemo da dobijamo ovakve utakmice. Haski spomenik da se digne. Penal valjda jeste zbog povlacenja i desne ruke Stojkovica ali to neko strucniji neka oceni.

Link to comment
4 minutes ago, Real sa Nišave said:

Pričao sam malo s Cakijem, bio u Bugarsku da primi te inekcije. Nada se da ce krenuti sa treninzima za par dana. Kaže da upade u depresiju zbog ove povrede.

Ekipa nam je sva izduvana. Vidi se da su premoreni. Vec za tri dana nova utakmica. Da istepamo Zemun, pa sa se posteno odmore.

 

Ја бих и таквог Цакије пре Којашевића ставио да игра, бар би поделио 2-3 употребљиве лопте ка напред.

Link to comment
5 minutes ago, Captain_Darling said:

 

Ја бих и таквог Цакије пре Којашевића ставио да игра, бар би поделио 2-3 употребљиве лопте ка напред.

Jašta more !!!

Link to comment

Opet problem oko ulaska na stadion i kupovine karata. Pomislio bi covek da ima 10000 ljudi unutra a kad udjes jedva 1000. Zasto se ne otvore sva 4 ulaza kao ranije? Koji je problem? 

Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

Grba bio besan kod zamene... 

 

Imao je on i prepucavanje , da ne kazem bas svadjanje sa Lalatom i kad su izlazili na poluvremenu ka tunelu protiv Lucana..

Link to comment

A imao je i Lala svoju epizodu posle utakmice. ;). Nije uvek svima baš sve potaman. Eno gledam Koju kad izađe, uvek ima neku gestikulaciju tipa 'gde me sad menjaš baš sam hteo da pokažem sve što znam' 

Link to comment
4 hours ago, fetboj said:

Opet problem oko ulaska na stadion i kupovine karata. Pomislio bi covek da ima 10000 ljudi unutra a kad udjes jedva 1000. Zasto se ne otvore sva 4 ulaza kao ranije? Koji je problem? 

Prenete sugestije upravi. Vec na sledecem mecu ce da funcionisu stvari na ulazima bolje

Link to comment
25 minutes ago, ackonish said:

Prenete sugestije upravi. Vec na sledecem mecu ce da funcionisu stvari na ulazima bolje

SI preneo za "slabe bešike" i polovne prostate ida se učini nešto ;) 

Link to comment
SI preneo za "slabe bešike" i polovne prostate ida se učini nešto [emoji6] 
To na urologiju valjda da se ide. Ne kod upravu [emoji23]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Just now, ackonish said:

To na urologiju valjda da se ide. Ne kod upravu emoji23.png

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Pod hitno u Upravu jedan Urolog. Do Uprave se dokopalo i kuso i repato, pa može i jedan Urolog. Zbog nas starijih, ipak volimo Radnički i pratimo ga dugo pa da se ne beleže izostanci. Eto ja pratim Radnički više od 45 godine i ako je "Kec u Nišu" izneverovao i smejao mi se, a ona dvojica mi se s,eju zbog urološki problemi....sve je to normalno...tol'ko dugo sedenje po 'ladni betoni. Učinite nešto za nas dok ne dođe vreme da se preselimo na Zapad. Eto na Zapad bi mogao da bude angažovan i doktor što leči bolesti nazvanu po onom Nemcu, zaboravio sam kako se zove ;)

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...