Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 minutes ago, Constantin said:

A "vi" ste......Konzilijum "Ljudi iz struke" ;)   

 

Odličan je bio Žile, mada me je nervirao sa onim ispucavanjima lopte koji su završavale uglavnom u autu, ali mu je zato sve ostalo bilo, u najmanju ruku, za pohvalu. Nadao sm se, da će on duže vreme biti kod nas. Imao sam prilike samo jednom da razgovaram s njim i odmah se videlo da je gotivan lik. Generalno, dobar čovek. Možda sam od ranije gledao na njega, nekako, drugačije zbog one povrede u Pazaru. Oprostio je onoj cepanki i ako je bilo očigledno da je išao namerno da ga povredi. A Šmuci je otišao iz Radničkog 1996. Nije valjda da nismo imali golmana, tog kalibra 20 i kusur godina....

Pa ti kaži . . . 

Nismo.Kujović Vasković  Šmuci potnji

Link to comment
16 minutes ago, Gradina said:

Pa ti kaži . . . 

Nismo.Kujović Vasković  Šmuci potnji

Nije bio loš ni Stefanović, a ako Brojana ne računamo kao našeg....nešto sam zablokirao. Bejaše dosta golmana za 23 godine, a ?

Link to comment
21 minutes ago, Constantin said:

Nije bio loš ni Stefanović, a ako Brojana ne računamo kao našeg....nešto sam zablokirao. Bejaše dosta golmana za 23 godine, a ?

Leteći Kanadjanin No1  to u svakom slučaju .Beše dosta ali . . .Znaš kako . . .to kao Pixi Rambo Caki 

Link to comment

Da ne zaboravimo Peju koji je proveo 7 godina u Nišu. Odnosno 7 godina na golu Radničkog i još 3-4 godine izmeđui stativa Jastrebca...i kasnije u Želji, pre odlaska u Bulgaristan.

Link to comment
9 minutes ago, Constantin said:

Da ne zaboravimo Peju koji je proveo 7 godina u Nišu. Odnosno 7 godina na golu Radničkog i još 3-4 godine izmeđui stativa Jastrebca...i kasnije u Želji, pre odlaska u Bulgaristan.

I bre ti ode u rane 80-te

Link to comment
14 minutes ago, Gradina said:

Šmuci u Kinu

Peja u Radnik

Peja nije branio za Radnik, koliko se sećam. Tada je otišao u Prištinu, pa se vratio u Želju, a nakon sofijske Lokomotive, karijeru je nastavio u Pobedi iz Prilepa...i mislim da je to poslednje gde je branio. 

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Peja nije branio za Radnik, koliko se sećam. Tada je otišao u Prištinu, pa se vratio u Želju, a nakon sofijske Lokomotive, karijeru je nastavio u Pobedi iz Prilepa...i mislim da je to poslednje gde je branio. 

Ha ha ha . Nismo se razumeli. 

Link to comment
17 minutes ago, Gradina said:

Ha ha ha . Nismo se razumeli. 

Oće to kad se odgovara sa rečenicama od dve-tri reči, u narodu poznate kao proste i prostoproširene rečenice ;)

Link to comment

Čovekizstruke će da objavi čekaj  samo da se izloguje sa starog naloga  sa kojeg ne piše  već samo čita. Za očekivati je da sam sa sobom udje u konverzaciju :rolf:

Link to comment
37 minutes ago, Gradina said:

Čovekizstruke će da objavi čekaj  samo da se izloguje sa starog naloga  sa kojeg ne piše  već samo čita. Za očekivati je da sam sa sobom udje u konverzaciju :rolf:

Nov sam ovom forumu pošto nisam ni znao da postoji do skoro tako da je ovo moj prvi i jedini nalog, ako treba staviću i svoju sliku. Tu sam da podelim sve informacije koje znam sa drugima, tako da mi ovo tvoje pisanje baš i nije najjasnije, možda si mislio na nekog drugog. Sportski pozdrav ;)

Edited by Covekizstruke
Link to comment

Struka, može slika ... Ne obaziri se na provokacije, recimo imam nepotvrđene informacije da je Gradina sredovečna klimakterična žena i da varniči svremenanavreme..

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...