Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

ne

 

 

al ima jedan što zna algoritme

Kad čovek jednom savlada algotritam uspeha onda mu se sve čini tako jednostavnim i prostim. To se pokazalo kao tačno i kod Dejana Petrovića. Epilog rešenja tog algoritma kod ovog sudije rezultirao je time da je Dejan uvršen je u Elit grupu pomoćnih sudija”

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Procitaj pazljivo sta sam napisao [emoji3]

Editovo si, priznaj, prvo je samo iticket.rs pomenut biggrin.png

 

Pri tom, mislim da ima na ticketline, jeste malo glup sajt, ali bio sam došao do momenta kad se bira sjediste (pa sam onda odustao dok ne saznam za koju stranu je najbolje duzmem)

 

Link to comment

Jesam editovao ali domah ne kasnije. Kako si stigao do biranhja sedišta meni ništa ne izbacuje kad kliknem na događaj samo mi izbaci obaveštenje za uplatu na račun i tako neke gluposti.

Ili se ponuda vidi tek kad napraviš nalog?

Edited by Moća
Link to comment
38 minutes ago, Moća said:

Jesam editovao ali domah ne kasnije. Kako si stigao do biranhja sedišta meni ništa ne izbacuje kad kliknem na događaj samo mi izbaci obaveštenje za uplatu na račun i tako neke gluposti.

Ili se ponuda vidi tek kad napraviš nalog?

provalili su da si ganci, pa neće da ti prodaju

:hihi:

Link to comment

Ivice, jesi li spakovao svoje stvari? Ajde polako...

Momcima sve čestitke. Bili su mnogo bolji i zaslužili su pobedu. Bravo Mirkoviću na izuzetnoj motivaciji i pripremi.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
2 hours ago, BlackGeorge said:

Ivice, jesi li spakovao svoje stvari? Ajde polako...

Momcima sve čestitke. Bili su mnogo bolji i zaslužili su pobedu. Bravo Mirkoviću na izuzetnoj motivaciji i pripremi.

A jos pre 3 dana si govorio Mirkovicu odlazi:fantom:. Steta sto smo izvukli Besiktas, bili bi sasvim Ok u Ligi evrope

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...