Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

4 minutes ago, harper said:

 

Ne znam sta da ti kazem, na sudjenje u naosj ligi se nema smisla ni obazirati vise. Taj vas nedosudjeni penal, nisam siguran, videlo se iz ponovljenog snimka da je sut isao pored gola a jovicic je bio blizu suteru. i da ga je svirao verovatno bi odmah svirao i ono kod suta Boacija kad su nasi skakali na njega da je penal. Prvi Zvezdin penal je plod neiskustva igraca Radnickog kojeg je Jovancic namestio tako sto mu se podmetnuo. OK, bio je kontakt, ali ja tako nesto ne bih nikad svirao, jer ne volim kad na takav nacin pokusa da se stekne prednost. Drugi penal cist kao suza, Marinova majstorija. Treci gol opet, onaj vas bek koji je posle dizao ruku da reklamira ofsajd je zakasnio sa izlaskom, bilo je close call.

 

Poenta je da je Radnicki malo toga uradio ispred gola, onaj sut glavom posle prekida koji je Borjan skinuo i Cakijev sut koji nije bio ni blizu je otprilike sve. Dobro ste pritiskali dok je utakmica bila aktivna ali, kad treba to materijalizovati, jedno je kad imas Marina, Bena i Boacija a nesto sasvim drugo kad imas Grbica, Randjelovica i Haskica. Za taj tehnicki detalj u kvalitetu je Zvezda veceras bila bolji rival, prosto ima kvalitetnije igrace u zavrsnici.

 

Ne gledam Radnicki kao sto ne gledam nijednu utakmicu u nasoj ligi ako Zvezda ne igra, ono sto sam video veceras od vas objektivno jeste za drugo mesto u ovakvoj ligi. Igra ima glavu i rep, ekipa ima dobre navike i igra napred kad moze jer ima finu dubinu, nije samo klasicna srpska "blok & tranzicija" kad se igra na Marakani. Prosto, fali vam individualni kvalitet za nesto vise. Randjelovic je zanimljiv igrac, Haskica sam cekao da vidim ali bas nista nije pokazao, Pankov takodje slabo, Marin ga je kod onog prodora prosao kao brzi voz, golman Ristic mi se dopao, par igraca (Drincic, Grbic) znam od ranije i to je to, od ovih imena koja mi ne znace nista niko mi nije posebno zapao za oko.

Pa tako nekako jer i ja vas ne gledam ali pogledam povremeno golove, sanse...ovaj Marinov gol od pre nedelju dana je sjajan

recimo. Opet kazem, zasluzeno... Bice zanimljivo finale kupa ako prodjete Neska, mi Partizan hocemo.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, W.F.C. said:

Pa tako nekako jer i ja vas ne gledam ali pogledam povremeno golove, sanse...ovaj Marinov gol od pre nedelju dana je sjajan

recimo. Opet kazem, zasluzeno... Bice zanimljivo finale kupa ako prodjete Neska, mi Partizan hocemo.

 

Marin je, jebi ga, incident u nasoj ligi. Nije stvar ni toliko u tome sta on uradi za tim, a radi dosta, nacin na koji on igra jasno pokazuje da pre dolaska u Zvezdu nije imao nikakvog kontakta sa srpskim fudbalom. Ona lopta za Rodica na samom pocetku utakmice, verujem da niko na stadionu nije ni pretpostavljao sta ce da uradi. To je Piksi radio i zato je bio veliki igrac, ono sto je on pokusavao na terenu drugima ne bi ni palo na pamet da je uopste moguce uraditi. U svakom sportu sve pocinje iz glave, ostalo je nadgradnja. Sta imas u glavi takav si igrac. To je formula koju nasi treneri ne praktikuju, zato pravimo ovakve duduke kao sto je Simic. taj i da je tehnicki sto puta bolji igrac nista nece uraditi u karijeri jer u glavi nema ama bas nista.

 

Sto se kupa tice, da sacekamo da prodje polufinale pa cemo videti. Ako se ostvare tvoje prognoze eto sanse za obojicu da vidimo ove timove jos jednom, ti Zvezdu a ja Radnicki.

Edited by harper
Link to comment
56 minutes ago, Milosh76 said:

Jedno je snimak, drugo je sudija na samom terenu i pomocnik koji ima bolji pogled

..a ipak negde postoji VAR... :sleep:

Link to comment

VAR moze na zvezdinom stadionu i nigde vise... fale pozicije za bar 13 kamera i studio gde bi sedele VAR sudije...Tako da zaboravi na VAR, nema svrhe pricati o tome

Link to comment

Какав ВАР побогу, Арена није у стању да преноси са више од три камере, а камоли нешто друго

Link to comment
34 minutes ago, harper said:

 

Ne znam sta da ti kazem, na sudjenje u naosj ligi se nema smisla ni obazirati vise. Taj vas nedosudjeni penal, nisam siguran, videlo se iz ponovljenog snimka da je sut isao pored gola a jovicic je bio blizu suteru. i da ga je svirao verovatno bi odmah svirao i ono kod suta Boacija kad su nasi skakali na njega da je penal. Prvi Zvezdin penal je plod neiskustva igraca Radnickog kojeg je Jovancic namestio tako sto mu se podmetnuo. OK, bio je kontakt, ali ja tako nesto ne bih nikad svirao, jer ne volim kad na takav nacin pokusa da se stekne prednost. Drugi penal cist kao suza, Marinova majstorija. Treci gol opet, onaj vas bek koji je posle dizao ruku da reklamira ofsajd je zakasnio sa izlaskom, bilo je close call.

 

Poenta je da je Radnicki malo toga uradio ispred gola, onaj sut glavom posle prekida koji je Borjan skinuo i Cakijev sut koji nije bio ni blizu je otprilike sve. Dobro ste pritiskali dok je utakmica bila aktivna ali, kad treba to materijalizovati, jedno je kad imas Marina, Bena i Boacija a nesto sasvim drugo kad imas Grbica, Randjelovica i Haskica. Za taj tehnicki detalj u kvalitetu je Zvezda veceras bila bolji rival, prosto ima kvalitetnije igrace u zavrsnici.

 

Ne gledam Radnicki kao sto ne gledam nijednu utakmicu u nasoj ligi ako Zvezda ne igra, ono sto sam video veceras od vas objektivno jeste za drugo mesto u ovakvoj ligi. Igra ima glavu i rep, ekipa ima dobre navike i igra napred kad moze jer ima finu dubinu, nije samo klasicna srpska "blok & tranzicija" kad se igra na Marakani. Prosto, fali vam individualni kvalitet za nesto vise. Randjelovic je zanimljiv igrac, Haskica sam cekao da vidim ali bas nista nije pokazao, Pankov takodje slabo, Marin ga je kod onog prodora prosao kao brzi voz, golman Ristic mi se dopao, par igraca (Drincic, Grbic) znam od ranije i to je to, od ovih imena koja mi ne znace nista niko mi nije posebno zapao za oko.

Moj utisak je da penal nije bio plod neiskustva, vec plod gluposti igraca Radnickog.  U trenutku kada ga je Jovancic pretrcavao posle izvedeniog auta (kako se postavlja igrac u odbrani prilikom izvodjenja auta od strane protivnika i kako da ga pretrcava jedan prilicno spor fudbaler je pitanje i za igraca i trenera Radnickog), igrac Radnickog je odgurnuo s ledja Jovancica a ovaj se prosuo koliko je dug.  Faul nije bio grub ali je omeo Jovancuica da dodje u priliku da ugrozi gol.  Penal je bio neminovan. 

 

Sto se tice igre Radnickog, svega par udaraca na gol Zvezde za 90+ minuta je nedovoljno.  Pa Macva je nedavnio igrala daleko opasnije protiv ovog istog tima Zvezde i imala sanse da izbori povoljniji rezultat na Marakani.  Radnicki nije bio ni blizu. 

 

Sto se tice Zvezdine igre, kao sto nedavno napisah, dostigla je zasicenje.  Ako se hoce visi nivo sa ovim timom, onda moraju da dovedu trenera koji to moze.  Milojevic je uradio najbolje sto ume i ne verujem da on moze bolje od ovoga kako Zvezda igra u ovom trenutku.   Napisavsi to, moj dubok naklon i postovanje za sve sto je Milojevic postigao od kada je preuzeo Zvezdu.  Boljeg trenera od njega nisu imali jos od Muslina, a mislim da je Muslina nadmasio.

 

 

Link to comment

Ako ovi mafijaši nakon desetina miliona koje su ušle u klub toliko muljaju sa lovom da opet kasne plate, onda se ne treba začuditi ako na ljeto budemo i trenera tražili, a kamoli neke malverzacije sa igračima od 300k, kompenzacije s Napretkom, Spartakom, najbolji mladi igrač CG i povratnik bivši mladi reprezentativac. Mmw. 

Link to comment

Neki problem sa tankim pa debelim crevom. Nije bas naivno cim ga treci put operisu, sad u Zagrebu. Nadam se da ce se oporaviti do kraja i bez vecih posledica po zdravlje.

Link to comment

Kup Srbije , Zvezda-Mladost,

Crvena zvezda: (4-4-2): Borjan - Gobeljić, Milunović, Babić, Rodić - Ben, Čaušič, Vulić, Marin - Pavkov, Joveljić

12 minut 1-0 Joveljic

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...