Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

 
Sjebali ih matchup-ovi. A realno Ninersima pa i Chiefsima su seli kao beba na nošu, ovakve protivnike u PO da su u septembru birali ne znam da li bi potrefili. Što ne umanjuje njihovo dostignuće i plasman u SB, nekad treba i sreća da ti se osmehne, a sreća se zaslužuje. 
Ma naravno, trebalo je igrama u sezoni uzeti poziciju, da te ne "zaskoče"....
Oba tima sasvim zasluženo...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
14 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

У финалу за Канзас. Требало би да нас очекује много добар супербоул.

za SF!

tako sam počeo kad je igrao montana.

neka tv stanica je prikazivala prvi super bowl i igrali su 49rs i zaboravio sa kim. 

posle ga zameniše sa jangom. i tampu sam jednom gledao u finalu. 

posle rupa pa 1 mali garsija, favr i opet rupa i patriote kad sam odgledao neku brejdijevu ludu trik akciju. 

sinoć od 21 h. pod hitno u krevet

Link to comment

Eto ti sad. Spanos hoce da puni stadion a olako se odrekao minimum 10 stalnih navijaca... :dry: 

 

Ako ode St. Filip, bice jako. Gaydy valjda nece doci, ako je Tua zdrav, Fins ga skoro sigurno draftuju izpred nas. 

Link to comment

Polako, ne letimo pred rudu, mozda potpise ugovor. Ne mora ovo sa prodajom kuce nista da znaci, kuca je u Sandy Eggo, mozda bi da se seli u LA
a i Riversara ima vise djece nego 1 Fitzmagic i tu je nedje u rangu sa Cromartiem. Mozda su klinci porasli pa treba veca kuca.

Link to comment
Polako, ne letimo pred rudu, mozda potpise ugovor. Ne mora ovo sa prodajom kuce nista da znaci, kuca je u Sandy Eggo, mozda bi da se seli u LA
a i Riversara ima vise djece nego 1 Fitzmagic i tu je nedje u rangu sa Cromartiem. Mozda su klinci porasli pa treba veca kuca.
Philip Rivers has moved "permanently" from San Diego to Florida to be closer to his family, the free-agent quarterback texted to ESPN on Sunday morning.



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...