Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jeste sigurni da to ne može direktnim referenciranjem recimo imena fajlova se stave u kolonu a, i onda concatenate fja da se dobije apsolutna referenca i onda fja indirect da to resolvuje. samo ima problem sa indirect fjom sto moraju da se imaju otvoreni referencirani fajlovi postoji indirect.ext koja to zaobilazi.

 

edit. http://www.ashishmathur.com/tag/indirect-ext/

Edited by yabadaba
Link to comment

Ako sam te razumeo, pises o automatizaciji otvaranja fajlova.

U vba mozes da izlistas folder, a da rezultat smestis u niz.

Drugo, u kodu je ime fajla promenljiva tipa text. Postoji naravno i operator sastavljanja stringova.

 

Sent from my WP 7.8 Trophy using Tapatalk!

Link to comment

Ne pisao sam da moze direktno da referncira celije iz drugih fajlova ako se nalaze uvek na istom mestu. Evo u prilogu je primer. Mora da se instalira ovaj add in (morefunc) da bi povlacio iz zatvorenih fajlova reference.

 

Treba otpakovati primer na c:

U fajlu test.xls u A1,A2,A3 su nazivi fajlova u B1,B2,B3 cita celiju a5 iz fajlova 1-3.xls, a u C1,C2,C3 cita podatak C5 iz 1-3.xls

 

Ako sam ja uopste dobro shvatio sta coveku treba

test.zip

Link to comment

Imam problem.

 

Prvi put sam primetio da nesto nije u redu kad mi Total Commander nije hteo da se otvori. Pokusao sam sa Windows Explorer, isto nije htelo, samo mi je izbacilo poruku da se restartuje.

 

Takodje ne mogu da otvorim task manager sa ctrl+alt+del, izbaci mi poruku nesto Failure bla bla.

 

Takodje ne mogu da koristim odnosno pisem u search bar kad idem na (windows)start. Tu mi takodje izbaci da se explorer restartuje.

 

AV program mi je izbacio 3 virusa (hijack.nesto) koje sam obrisao. Malwarebytes ne prijavljuje nikakav problem. Otisao sam u safe mode command prompt, upisao sfc /scannow ali kaze da je sve u redu. Sve ostalo za sad radi kako treba. Imam win7 x64.

Link to comment

I tako, sredilo se sve samo od sebe :huh:

 

Jedino sto mi se cini da sam pre cuo disk kako melje nesto, mada sam restartovao nekoliko puta tako da i ako je nesto radilo u pozadini ne znam koliko je moglo da utice. Nemam pojma, valjda se nece vise ponoviti.

Link to comment

Duboki, crni, nevidljivi, skriveni web je cudno mesto, puno raznih likova, kao sto su disidenti, diplomate, top bankari, pedofili, spijuni i razni drugi. Navigacija lici na kretanje po onim sobama u filmu Kocka.

 

Generalno, prosecan korisnik nema tamo sta da trazi.

 

Ako bas zanima, trazi "tor" ili pocni odavde:

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Deep_Web

 

 

Sent from my WP 7.8 Trophy using Tapatalk!

Link to comment

Navigacija lici na kretanje po onim sobama u filmu Kocka.

 

:lolol: +1

 

 

Generalno, prosecan korisnik nema tamo sta da trazi.

Bitcoin carstvo. Ako u RL volis da sedis u zadimljenim kafanama u kojima se skuplja sumnjivo drustvo, uzivaces u polumraku Deep weba.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...