Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

1 minute ago, Caligula said:

U najgorem slucaju fotoshop, ali zapravo za kucni internet, slusanje muzike, word.

 

Da nije bas krs ali ne treba ni gejmerski, dakle autonomija par sati i HD displej po mogucstvu.

Kod polovnih, za autonomiju treba baš da te usere...

 

koja veličina? 12, 13, 15, 17?

Link to comment
Just now, Caligula said:

Pa 17  bi volo.

 

Potrazicu po oglasima jbg, mislio sam da ima neka precica, neki shop polovne opreme

 

17-ke obično nemaju dobru bateriju...

 

što manji laptop, bolja baterija..

 

Gledaj, eventualno, Lenovo w530, w540, to su 15ke, stare 6-8 godina, koje su koštale par hiljda evra kao nove...

 

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

da, što?

 

Mislim, ovo se ne pravi 7-8 godina, mora biti polovno...

 

Ma nemam pojma, ne pratim trziste, delovalo mi je jeftino za ovakvu novu konfiguraciju, gledao sam pre nekoliko meseci jedan laptop za neki posao, i5, bio blizu 1000... 

Link to comment
1 minute ago, JozoMujica said:

 

Ma nemam pojma, ne pratim trziste, delovalo mi je jeftino za ovakvu novu konfiguraciju, gledao sam pre nekoliko meseci jedan laptop za neki posao, i5, bio blizu 1000... 

Ma to smo pričali pre par nedelja, ovakve makine 6 godina stare su još uvek odlične, a mnogo dobre, za male pare...

 

E sad, ima ko ne voli polovno...

 

Gledao sam sad za Kauboja, da li ima negde u Srbiji w730, w740 ali jok, toga nema, to bi mu tačno leglo za ovo što je tražio...

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

E sad, ima ko ne voli polovno...

 

Ma ko ne voli neka kupi novo, nego sad kad mi dodje da kupim jedan iako mi realno ne treba. Ne ovaj, losa mu je rezolucija, ali HP 440 G5... :D

Link to comment
4 minutes ago, Anonymous said:

Treba ukalkulisati u cenu tih polovnjaka i zamenu baterije. Šta će ti laptop sa ograničenom autonomijom?

 

Zadnji put kad sam imao nov laptop,baterija je trajala oko 2 sata max, meni bi ovo sto pise da drzi oko 6 sati bilo ihha... Ionako su retki periodi kada radim duze od par sati dnevno.

Nego, navikao sam na desktop i više monitora, ali razmisljam da promenim navike u zamenu za rad iz fotelje. :D

 

 

Link to comment

Meni crkla osmoćelijska baterija na laptopu, imao je 10 sati autonomije. Skupa igračka, vredi ko pola laptopa. Tako da sad jadnik skuplja prašinu.

 

Imam vrlo jak utisak da je tržište laptopova postalo žabokrečina, ništa epohalno novo se ne dešava.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...