Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

1 minute ago, Venom said:

Razmisljam nesto -- kad bi covek sutnuo 39 trojki na utakmici, koliko bi poena mogao da postigne?

ako pričamo o Hardenu, ako ne promaši nijedan šut, 156.

Link to comment

Ne znam gde sam procitao clanak, ali sustina je da je navodio imena igraca koji su procvetali karijerno nakon sto su otisli od njega...nije kratak spisak

Link to comment

Da li se ovo svira kao silazna? Znam da vazi ono pravilo ako pipne tablu, medjutim, pravilo ne uzima tablu kao faktor, nego kao smernicu da je u velikoj vecini slucajeva to trenutak prelaska u silaznu putanju. Ali ti o tablu mozes da sutnes i tako da lopta i dalje ima uzlaz posle dodira s plocom, i mislim da tada niko ne bi svirao silaznu.

Link to comment
13 minutes ago, goofs said:

Da li se ovo svira kao silazna? Znam da vazi ono pravilo ako pipne tablu, medjutim, pravilo ne uzima tablu kao faktor, nego kao smernicu da je u velikoj vecini slucajeva to trenutak prelaska u silaznu putanju. Ali ti o tablu mozes da sutnes i tako da lopta i dalje ima uzlaz posle dodira s plocom, i mislim da tada niko ne bi svirao silaznu.

 

Ako pipne tablu to je silazna

Link to comment

ako pipne tablu iznad obruca. ova nije pipnula iznad.

 

ustvari, jebemliga dal je iznad. jako teska odluka.

Edited by Timmi
Link to comment

E to je problem, ne moze liga da osteti Lemprona, ne bi ljudi prestali da pricaju o neopisanoj kradji do pocetka sledece sezone. Alibi sudjenje.

Edited by goofs
Link to comment

Silazna je bila.

During a field goal attempt, touch a ball, which has a chance to score, after it has touched any part of the backboard above ring level, whether the ball is considered on its upward or downward flight. d. During a field goal attempt, touch a ball, which has a chance to score, after it has touched the backboard below the ring level and while the ball is on its upward flight.

During a field goal attempt, touch a ball, which has a chance to score, after it has touched the backboard below the ring level and while the ball is on its upward flight.

Dakle kad je iznad nivoa obruca, silazna je bez obzira da li ide na gore ili na dole, kad je ispod nivoa obruca silazna je ako ide na gore.

Sto se koraka tice, naravno da ono sto radi ona riba na snimku nisu koraci. Ono sto je meni zanimljivo je da malo igraca to koristi, narocito u evropi.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...