Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pravo kažeš...a imate li nekog kao kandidata za vruću šampionsku klupu ?

Elem, mislim da bi Rastavac bio sasvim ok izbor, slušao sam čoveka i davao je utisak nekog ko prati fudbal i aktuelne tokove u istom (umesto klasičnog "Šta da vam kažem, i sami ste videli... mi smo pre svega iskazali karakter, igrači su disali kao jedan...") a mislim i da je prilično dobro vodio Radnički. Samo ne znam koliko bi njemu pasovalo da mu skaču za vrat ako ne bude instant rezultata jer je ovo realno najgora moguća situacija, trener otišao a pripreme počinju za deset dana.

Link to comment

Nije naviko Rasta da mu igrace postrojavaju navijaci. Malo je verovatno da ce ulaziti u te vode. Mada za masnu ponudu .......... Burgija rulez

Link to comment

Ne verujem da bi blizanci dali masnu ponudu i Luisu Enrikeu, a kamoli Rastavcu. Tako da je za njega bolje ako može da nađe angažman u inostranstvu i da se drži što dalje od ovdašnje "trenerske vrteške".

Link to comment

Ja mislim da Mima, kao pragmatičan čovek, ne bi odbio blizance. Nije loše za CV i on to odlično zna. Rad kod blizanaca, verovatno podrazumeva i ono "ajd odrekni se pola plate zbog ljubavi prema klubu" uostalom nije to Tončev patentirao, to je doneo iz prestonice. Nije kinta presudna za njegovo arbajtovanje, jer svakkako zna da bi to kasnije, preko, ugovor nadomestio....sve što je izgubio kod nas u Srbistanu.

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...