Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Delegacija UEFA je upravo sada na stadionu. Uvereni smo da će prvo kolo da se igra na Čairu uz manje korekcije na stadionu. Za drugo ćemo već da vidimo.  Čestitke svima nama koji smo ovo dugo čekali. 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колика је Мркина цена после синоћне бриљантне партије? Једна асистенција, један гол, одузимање лопте, беспоштедна борба...:kralj:

Link to comment
31 minutes ago, mozzer said:

Cestitke Gradu Nisu i Nislijama na plasmanu u Evropu. Svaka cast. Jos ako je Radnicki prvo kolo povlascen... Sretno

 

Хвала на честиткама, повлашћени изгледа јесмо па можда неком лудом срећом прођемо 1. коло и донесемо и ми неки бод националном коефицијенту :kecman:

Link to comment
1 hour ago, Captain_Darling said:

Колика је Мркина цена после синоћне бриљантне партије? Једна асистенција, један гол, одузимање лопте, беспоштедна борба...:kralj:

Nema taj cene. On ce biti nas Toti.

Link to comment

 

Na 3:44 izjave oba trenera i na kraju da je prakticno reseno da se igra na Cairu...

 

Iz Reckove izjave se vidi da ide, videcemo ko dolazi. Od igraca slazem se za odbranu, mora bolje i sigurnije, ostalo bilo bi vazno da neki igraci ostanu bar u kvalifikacijama, ako vec ne moze duze, jer dovoljno je dug prelazni rok za uhlebljenje... Neka Aca, Raul, Caki, Zile... izadju na teren u toj utakmici... Sto se ambicija tice, valjda ce se makar nesto uraditi sa stadionom, igracemo 7. uzastopnu sezonu u eliti, stabilni smo kako tako, od ovoga sto Toncev najavljuje titulu znamo da nema nista, ali bi se moglo da pokusa nesto u kupu konacno, dugo nista nismo tu napravili a i laksi je put do Evrope. Taj trofej bi puno znacio, u narednih sezonu, dve recimo da se uzme jednom. U Evropi, voleo bih mnogo da se prodje prvo kolo i mislim da nije nemoguce.

 

Edited by W.F.C.
Link to comment
7 minutes ago, W.F.C. said:

Iz Reckove izjave se vidi da ide, videcemo ko dolazi. Od igraca slazem se za odbranu, mora bolje i sigurnije, ostalo bilo bi vazno da neki igraci ostanu bar u kvalifikacijama, ako vec ne moze duze, jer dovoljno je dug prelazni rok za uhlebljenje... Neka Aca, Raul, Caki, Zile... izadju na teren u toj utakmici... Sto se ambicija tice, valjda ce se makar nesto uraditi sa stadionom, igracemo 7. uzastopnu sezonu u eliti, stabilni smo kako tako, od ovoga sto Toncev najavljuje titulu znamo da nema nista, ali bi se moglo da pokusa nesto u kupu konacno, dugo nista nismo tu napravili a i laksi je put do Evrope. Taj trofej bi puno znacio, u narednih sezonu, dve recimo da se uzme jednom. U Evropi, voleo bih mnogo da se prodje prvo kolo i mislim da nije nemoguce.

 

Recko se garant vraca u Vranje, da gi oprai za Superligu. Potajno se nadam Djumiju mada ce Ivek da nam uvali Lalata.

Link to comment

Inace prijatno vece na keju, bez seljane, Sabanove pesme, lagano... Narodne pisu da nismo medju povlascenima, zreb za prvo i drugo kolo je 19. juna, odmah se zna ime drugog potencijalnog protivnika. 94 ekipe u 47 parova u prvom kolu, pa onda u drugom cekaju ovi iz ozbiljnijih liga, peti, sesti, sedmi... mada ima i laksih tipa Austrijanaca, Rumuna tu... Uglavnom ili neki dalek put ili neko iz regiona u prvom kolu...

Link to comment

Izbaceno vam na Reala svi potencijalni protivnici. Startujemo sa 0,75 koeficijentom, tamo vam i obnjasnjeno zasto, mrzi me da pisem.  Recko odlazi, sad ga sretoh, reko da je gotovo.

Noma nam je vec u avionu za Japan. Ne zna se kad je prozivka jos uvek, ali sad mi Mare i Miksa kazu da racunaju na sve da se pojave. Diskutabilan je Babić koji je na pragu druge francuske lige.

 

Link to comment
44 minutes ago, Real sa Nišave said:

Izbaceno vam na Reala svi potencijalni protivnici. Startujemo sa 0,75 koeficijentom, tamo vam i obnjasnjeno zasto, mrzi me da pisem.  Recko odlazi, sad ga sretoh, reko da je gotovo.

Noma nam je vec u avionu za Japan. Ne zna se kad je prozivka jos uvek, ali sad mi Mare i Miksa kazu da racunaju na sve da se pojave. Diskutabilan je Babić koji je na pragu druge francuske lige.

 

 

Što se uefa koeficijenta tiče, protumačio sam malo drugačije (što ne znači da sam u pravu).

 

"A new system for the club coefficients: clubs will be judged on their own records (deletion of the country share for individual club coefficient unless that coefficient is lower than 20% of the association's coefficient)."

 

Shvatio sam da se gleda samo koeficijent (poeni) koji je klub sam ostvario u Evropi, a uzima nacionalni koeficijent samo ako su ti bodovi manje od 20% nacionanog koef.

 

Radnički nije igrao Evropu dovoljno dugo, tako da nema ostvaren nikakav rezultat, niti osvojen bod. U tom slučaju mu pripada nacionalni 3.750.

 

Tako sam bar ja ukapirao. Kaži gde sam pogrešio, da bih uspeo da ispratim taj novi sistem.

 

 

Link to comment

0.75 не можемо никако да имамо. Зашто? Зато што је 3.75 (државни коефицијент) већ добијен тако што се узима просечна вредност добијених поена у протеклих пет година (што је 18.750 за Србију па кад се подели на пет иде она горе вредност). Та петина  служи само као референтна мера да ли ће да се скида (не додаје, да будем коректан) државни коефицијент:

 

Quote
  • A new system for the club coefficients: clubs will be judged on their own records (deletion of the country share for individual club coefficient unless that coefficient is lower than 20% of the association's coefficient).

 

Ако ја ово добро тумачим, ми имамо (нула) мање од 20% државног коефицијента па и не би требало да се скида. Младост исто има мање од петине (имају 0.25) па би и они евентуално имали 3.75, док је Спартак у истој ситуацији као и ми.

Едит: по овоме испада да онда Чука (евентуално) не би имала тај државни део јер има више од 20%. Али опет има неких разлика код овог Берта од овог тумачења, пример је Бетис. Видећемо већ. Поента је да 0.75 никако не можемо да имамо.

Ево, бржи Ентренадор.

 

Edited by Подсемафорска 20
Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...