Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Odličan Belić iz Mladosti, podseća na Nemanju Bjelicu. Odlična kontrola lopte, čak i zavidna čvrstina za 17godina, dva puta poentirao uz faul, uz continuation.

Kadetski šampion urla ko blesav.

Link to comment

gledam usput na telefonu ne bas pazljivo, vidim da sipa sa svih strana, a belic opet trpa i to na razlicite nacine. oces prodor, oces sut, opet trpi kontakt i ubacuje uz faul, sveeee.

i sani dobar, sada lupio efektnu dandaru. dosao je kod pravog trenera, svog kosarkaskog oca :)

Edited by Nikodije
Link to comment

Mogli bimo i Borisu da mu posaljemo nazad da ga malo opravi.

 

Odlican je Belic, ima prvi korak i tehniku beka, masu krilnog centra, tesko ga je zadrzati. steta sto nema odraz nista. 

Link to comment

neverovatna cvrstina za 17 godina, ne znam da li sam to nekad video. nadam se da naprednjacki vizionari iz kkp  prepoznaju potencijal belica i da ce ga ubaciti sledece sezone u prvi tim. vec sada moze da pruzi vise nego ovakvi™ zagorac i dangubic.

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

neverovatna cvrstina za 17 godina, ne znam da li sam to nekad video. nadam se da naprednjacki vizionari iz kkp  prepoznaju potencijal belica i da ce ga ubaciti sledece sezone u prvi tim. vec sada moze da pruzi vise nego ovakvi™ zagorac i dangubic.

 

Čini ti se.. Nije loš Belić ali je još daleko.. 

Link to comment

ok, ipak je ovo aba2, nije neki nivo, al svejedno dobar je. krvare oci od ovih nasih bekova i krila koja ne znaju da spuste loptu na parket, pa cim neko zna odmah se izdvaja.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...