Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

odavno tvrdim da je đani ćurčić idealno rešenje. visoki presing na poslednju liniju protivničke odbrane i bog da nas vidi

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

treba sacekati jos malo, idealno vreme za promene jeste ono kada vise bilo kakva promena ne moze pomoci. u suprotnom ostavljas promil mogucnosti da neko novi uradi nesto dobro i zapati se, pa posle ne mozes da ga se resis kad ti se prohte.

 

zato, pamet u glavu, mentola na klupu, kintu u dzep i guraj dok mozes. sta ce posle biti, koga briga.

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Link to comment

a što će nam uopšte trener, kao da ćemo njime nišaniti? nek salo kapiten ispiše na tabli pre meča svojih 11 favorita i to će biti dovoljno za visoko treće mesto u prvenstvu i makar finale kupa. šta kurac trener...

Link to comment

voleo bih da mi neko objasni kako od onako atomske igre protiv poljaka ovde spadnemo na to da ne možemo da se sastavimo protiv onih nesretnika iz bačke

:(

Link to comment

voleo bih da mi neko objasni kako od onako atomske igre protiv poljaka ovde spadnemo na to da ne možemo da se sastavimo protiv onih nesretnika iz bačke

:(

Igrači bojkotuju Tomica

Link to comment

Kao igrac mi se nije svidjao Tomic, da se podsetimo nekih njegovih golova, ipak ima malo kredita :D

Simon mi je bio omiljeni igrac te sezone. Steta za Cska, razbili smo ih bili na JNA, a oni su bili jaki kao zemlja, da smo prosli mozda bi cika Crni uzeo i kup uefa :D Ako se secam dobro Radovic je imao bar 2 dobre sanse, Akinfejev je branio kao drogiran.

 

Link to comment

u nedostatku evropskih utakmica ganjate vremeplov, postali ste prepisivaci :P

 

nego, uvek me je zanimalo zbog cega se kao glavni krivac uvek spominjao Boja kod ispadanja od Petrazalke a nikad niko o Batici i Brni da kaze koju rec

Link to comment

u nedostatku evropskih utakmica ganjate vremeplov, postali ste prepisivaci :P

 

nego, uvek me je zanimalo zbog cega se kao glavni krivac uvek spominjao Boja kod ispadanja od Petrazalke a nikad niko o Batici i Brni da kaze koju rec

 

Rasizam.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...