Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

attachicon.gifimage.jpeg

 

iako ne pamtim ni sekund njegove igre, znam za ushićenje koje su svi pokazivali kada su mi pričali o njemu

 

 

vecna ti slava majstore

:cry:

Nisam ga gledao nikad ili se bar ne secam tih poslednjih par godina ali se se secam da su mi svi iz porodice koji su btw cigani pricali sve najbolje o Vladici. I kao igracu i kao coveku.

Pocivaj u miru legendo.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Cale ga je gledao, kaze da je bio jedan od najboljih igraca svog vremena.

 

RIP

 

Miloše, dobrodošao kući na naš topik. :)

Link to comment

Cale ga je gledao, kaze da je bio jedan od najboljih igraca svog vremena.

 

RIP

Kovacevic je igrao u najboljem timu svog vremena (najboljem u Evropi posle Man U) ali nije bio najbolji igrac svog vremena.  U to vreme, najbolji "poslovodja" u Jugoslaviji bio je Sekularac, bez premca. 

Link to comment

 

 

 

 

nego đorđije, ode nam lukić

:(

 

To je znak da je potrebno kupiti desetku. Samo da Ivica ne kupi još jednog golmana, loša mu gudra izgleda...slabo čuje odnosno razume.

 

Nego, gde su šta rade: Kosović i Ivan Petrović? Da li se spremaju za pečalbu ili će da treniraju još godinu dana?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Partizan: 50 Šaranov, 4 Vulićević, 51 Gogoua, 23 Ostojić, 14 Bogosavac, 25 Everton, 22 Ilić, 42 Leonardo, 7 Mihajlović, 95 Janković, 9 Vlahović.

 

Klupa: 12 Kljajić, 8 Brašanac, 10 Radović, 11 Đuričković, 40 Đurđić, 31 Milenković, 86 Božinov. Trener: Ivan Tomić

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...