Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Brašanca ću da pamtim po prebacivanju gola protiv Augzburga za prolaz u nokaut fazu, i po prebacivanju gola protiv Poljaka. Ostalo, ništa.

I da, da me je magare oborilo protiv Jagodine u kupu u 93.minutu, vrljavi probio 0-2.

 

Odvratni smo. Bar basket da pratim pa da iskuliram ove sezone FK..

Link to comment

Bio na utakmici. Jezivo. Grobari vređali Tomića najviše, prozivali su i upravu, na kraju skandirali Iliću i Evertonu a Velja Nevolja™ držao govor na megafonu, nažalost ne znam šta je rekao, ali ne bio im u koži. Igrači ćutke saslušali i zapalili u svlačionicu. Svi sem Gogue koji je zapalio odmah. Kapiten™ samo što nije prebio Leonarda. Leonardo se veći deo utakmice bavio zatezanjem šorca u dopičnjak™ i čačkanjem kurca, mislim da ga je izdrkao kvalitetno par puta bez zezanja. Vlahović i Božinov se zagrevaju, Vlahović istrčava sprinteve, Božinov bleji u mestu i trčkara, Božinov ulazi, Vlahovićev izraz lica govori jebem ti mater Tomiću.

Link to comment

Valjda zato sto nema klub trenutno ?! Ili cenite da ima milionske ponude na stolu, pa je odlucio da vaga do nove godine ...

Pre ce biti da čovek ne želi da ima posla sa muljem zvanim srpski fudbal

Link to comment

 ljudi idealizuju trenere ovde sa ovaj nije ukaljan, ovaj ovo, ovaj ono, a svi su deo istog mulja, da ne kažem svi su deo iste mafije, jedni rade za jednog menadžera, drugi rade za drugog menadžera, sve je to isto ljudi. Stanojević se idealizuje a nije mu smetao Miljkon desno banalan primer, Krstajić se idealizuje kao sportski direktor a čovek dovodio onog Jovančića zato što mu je kućni prijatelj. Svim igračima u mlađim kategorijama Partizana je rečeno da mora da se potpiše sa Stojadinovićem, ne sme Ramadani da bude menadžer. Đukić kad je odlazio igrao mu Bambi Tošić protiv Lučana kod kuće i onda nije mogao zbog kartona da igra derbi a Đukić znao da odlazi pa aj da nam utera malo kurac. Evo sad ide Lukić, ne igra, zašto ne igra? I gde ide, kod Siniše možda, zašto baš tamo. Sve je to mafija ista.

Edited by theanswer
Link to comment

Tomic izjavio da je apsolutno spreman da prihvati odgovornost...ali nije ponudio ostavku.

 

Pa zasto bi podneo ostavku? I dalje nije porazen a hejteri ga vec smenjuju...

 

Od kako sam cuo tu izjavu posle dvomeca sa Poljacima odmah sam mu pozeleo niz neresneih utakmica do kraja trenerske karijere pa da lepo moze time da se hvali.

Link to comment

Tomic izjavio da je apsolutno spreman da prihvati odgovornost...ali nije ponudio ostavku.

Koliko sutra će biti uhapšen zbog plagiranja jedinog koji prihvata odgovornost.

Link to comment

 

Ivica Iliev pronasao "Bombu" u parkicu kod Ekonomskog fakulteta

 

Prateci tastu na autobus, Ivica Iliev je zapazio veoma talentovanog igraca, kojega najavljuje kao novu "Bombu" prelaznog roka

 

Adnan Al Neznam, bivsi pionirski prvak severnog Alepa u sahu, je pikao loptu sa svojim prijateljima u parku kada je Ivica zapazio jedan njegov genijalan potez, i odmah mu je u glavi zazvonilo zvono za uzbunu. 

Na ovaj nacin Iliev planira da dostigne komsije po broju stranaca, a ova prica osim potencijalne sportske ima i drugu humanu stranu.

 

Uprava je uverena da ce se na ovaj nacin povecati i broj navijaca na utakmicama, jer ce rodbina i prijatelji naseg novog igraca u prolasku kroz Beograd nagrnuti na stadion da ga vide.

 

Trener Ivan Tomic se veoma pohvalno izrazio o fizickom izgledu nove akvizijcije, srecan sto mu napokon dovode jednog igraca koji nema problema sa viskom kilograma. Ocekuje da ce novi igrac veoma brzo uci u takmicarsku formu.

 

Sam igrac, je veoma zadovoljan nacinom na koji je prihvacen u klubu, i zahvalan je na novim kopackama, smestaju i bonovima za hranu koje je dobio posle potpisivanja ugovora. Bilo je prosto dirljivo gledati njegovo odusevljenje kada su mu rekli da Partizan za manje od mesec dana gostuje u Subotici. 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...