Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

On 1.1.2022. at 12:37, Arkadija said:

Ovi smradovi sa RTS-a pustili sinoć 9.epizodu Nečiste krvi, a večeras će 10. Kad bi nekada poštovali neki red. Ajde srećom imamo vraćanje unazad. 

Slobodno mogu reći da je epizoda Sofka, nešto najbolje što je snimljeno u Srbistanu u ovom veku, a i pre. Mučnina u stomaku koja ne prolazi. Scena kada njen otac broji dukate, 10 sekundi ljudskog dna, onog kala iz koga nikada nismo ispuzali.

 

 

Ova serija i serija Vuk Karadžić i pokrili smo ceo 19. vek.

Bandićeva izvedba u ovoj seriji spada u antologijske i tek će se pričati o njoj 

 

Ali ovakva serija mora da ima najmanje tri sezone i svaka sezona najmanje 6 epizoda .To bi rešilo dosta stvari 

A nije da se nije moglo na kakve sve gluposti troše pare

  • +1 1
Link to comment

Bandović je Cica Perović za ovaj vek i malo više; naučio je da se postavi ka kameri i da rešava kadar jednim gestom bez reči i glumatanja. Nekad je takvih moglo da se bira, u liku Vuisića, Perovića ili Božovića, danas smo presrećni što imamo ovog jednog.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

  • +1 9
Link to comment

Joj meni još uvijek u glavi ona neprijatnost od njegovog bosanskog akcenta u seriji Ono kao ljubav, jeste poslije toga izrastao, ali ono je bio živi očaj i transfer blama. 

Link to comment
5 minutes ago, April said:

Bandović je Cica Perović za ovaj vek i malo više; naučio je da se postavi ka kameri i da rešava kadar jednim gestom bez reči i glumatanja. Nekad je takvih moglo da se bira, u liku Vuisića, Perovića ili Božovića, danas smo presrećni što imamo ovog jednog.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 

Bukvalo sam isto pomislila i isto mi je Cica Perović bio pred očima. 

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, James Marshall said:

Joj meni još uvijek u glavi ona neprijatnost od njegovog bosanskog akcenta u seriji Ono kao ljubav, jeste poslije toga izrastao, ali ono je bio živi očaj i transfer blama. 

Meni je ta serija gilti pležr.

 

 

  • +1 1
Link to comment
47 minutes ago, James Marshall said:

Kakav je ovo forum, od ljudi koji ne vole Tool i Block out do ljubitelja OKLJ, neka cvijeta stotinu cvjetova

Budi ponosan na širinu.

Link to comment
Joj meni još uvijek u glavi ona neprijatnost od njegovog bosanskog akcenta u seriji Ono kao ljubav, jeste poslije toga izrastao, ali ono je bio živi očaj i transfer blama. 
nama nekima npr nije bilo strashno :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...