Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не бих да прекидам дискусију, само да обавестим да на СОС-у иде кајрон са програмом и за вечерас је планирано гостовање Милана Раставца од 21.

Link to comment

Po meni jedina pozitivna stvar zavrsene sezone u ovoj propaloj ligi je Radnicki i kao navijac Vose vam zelim dalji napredak. Pomalo me ta vasa sadasnja prica podseca na dizanje Vose pre nekih desetak godina.

 

Takodje, potpuno razumem vasu ogorcenost u vezi postupaka Vosine uprave i generalno sam stekao slican utisak.

Izgleda da je Vosin predsednik Scepanovic (koga btw niko ziv od nas ne mirise) blizak sa smradovima u FSS-u, pa je sredio par bitnijih utakmica (pre svega u Nisu i na cmarakani) da bismo se domogli Evrope, iako je po meni ove sezone nismo zasluzili. Lalatovic je bio solidan i imao rezultate u pocetku jer je imao dobar tim, ali je tokom prelaznog roka tim i igru pretvorio u neki borac cacak, te su silni bodovi izgubljeni jer je forsirao svoje balvane u timu.

Inace, Vosa, klub, navijaci pa i generalno NS su trenutno u nekoj zoni sumraka kome se kraj ne vidi. U ovoj drzavi (za razliku u od sfrj) sampioni ne mozemo biti, jedini bljesci su uspesni izleti u evropu kao onaj prosle godine sa sampdorijom, a ova trenutna garnitura je od Vose napravila zvezdinu filijalu (kako je doslo do toga je duzxa prica), tako da nemojte biti nerealni i povezivati sadasnju upravu i njene postupke sa Vojvodinasima generalno.

Vidim da generalno vasi navijaci ne mirisu sadasnje stanje i politiku u klubu. Isao sam malo na vas forum (onaj zvanicni ili navijacnki ali nije na ppp) cisto da vidim vase vidjenje i jako sam se iznenadio pa u nekom momentu i posramio koliko ste realni i objektivni. U par navrata sam se zastideo nekih mojih komentara.

Za sada skidam kapu vama jer niste kao navijaci blizanaca koji bi sve da opravdaju samo da je u njihovu korist. Imali smo ovde i rasprava i debata koliko hoces ali oni nikoga ne kradu i sve je u redu kada osvoje titulu ili kada pobede. Najvise mi je interesantno kada se ponasaju kao da smo jednaki pa sad oni sve redom pobedjuju kao da igraju u Bundes ligi.

Ja sam za fer plej i sada kada rastemo i posle. Isto bih se ponasao kao i vi prema upravi kada bi radila to sto vasa radi. Medjutim to ne menja moj stav prema FK Vojvodini dok sam klub ne promeni politiku...

Link to comment

Hoce neko da silji pero i otvori temu za sledecu sezonu?

 

Ajmo Dali, 

ti si taj pesnik slomljenog srca, mirisnih polja i cvetnoga maja. Udri.

 

Javi Radivoju da kljuca.

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Ajmo Dali, 

ti si taj pesnik slomljenog srca, mirisnih polja i cvetnoga maja. Udri.

Ma nije problem neg da ne ispadne da ista "ekipa" zavodi diktaturu na ovoj temi  <_<

 

Sumirajte sezonu jos veceras pa cemo sutra da otvaramo novu. U medjuvremenu ako se javi dobrovoljac voljan da mu prepustim stafetu otvaranja, nek se javi  :P

Link to comment

Ma nije problem neg da ne ispadne da ista "ekipa" zavodi diktaturu na ovoj temi  <_<

 

Sumirajte sezonu jos veceras pa cemo sutra da otvaramo novu. U medjuvremenu ako se javi dobrovoljac voljan da mu prepustim stafetu otvaranja, nek se javi  :P

Ti il Legenda, ne menjamo crkvu tako lako... :fantom:

Edited by W.F.C.
Link to comment

Legenda smesta da se vrati. Forum nije isti bez njega. On je koliko ja znam najstariji forumas i jedan od zasluznih sto se ovaj forum razvijao i stigao dovde dokle je stigao ukljucujuci i forum sa koga smo prebegli.

Mislim da bi on trebao kao u stara vremena da preuzme stafetu tj. da je vrati u svoje vitrine ;)  Ja  glasam za njega.... Ajde jedan apel da se vrati ako je otisao!!! Nije mu prvi put al toj je nase kuce, zna si ono gde mu je dom :D

 

Sto se sumiranja tice, mislim da smo sve sumirali.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...