Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Treba ovu sezonu preziveti, ovo toplo - hladno nase. Jebes Evropu, nek pobedjuju, to se trazi. Ma da mi je samo svake sezone po 7 - 8 puta 2:0, 3:0 kuci... Da se malo opustimo i to je to. Koj gi klacka koske na Beogradjani i Novosadjani, nismo mi ta mafija i ne treba ni da budemo.

 

Nadam se da posle ovakve sezone konacno napravimo neki transfer, zasluzili smo...

Edited by W.F.C.
Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Treba ovu sezonu preziveti, ovo toplo - hladno nase. Jebes Evropu, nek pobedjuju, to se trazi. Ma da mi je samo svake sezone po 7 - 8 puta 2:0, 3:0 kuci... Da se malo opustimo i to je to. Koj gi klacka koske na Beogradjani i Novosadjani, nismo mi ta mafija i ne treba ni da budemo.

 

+1

 

Ce ti traze prevod ovi s druge strane zida  :lolol:

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Jebala ih Vojvodina i njena serija, jebala ih par kola kvalifikacija, za njih moze i transferi i da ostanu bez pola tima za debele pare i da opet uzmu pare od UEFE za ucesce, pa mislim jebi ga u dupe. A mi da ostanemo veliki grad malih ambicija...

Link to comment

Kronose, jebivetru matori, oli na proslavu titule 21.5. ?

Izbacio bi sudija i mene, i matorog i Grofa djuture zbog pcovanja  :s_p:

Link to comment

Izbacio bi sudija i mene, i matorog i Grofa djuture zbog pcovanja  :s_p:

 

Ma ja reko da damo podrsku na nasinci, neje Rakovica podaleko, al ako je zbog pcovanje, batali ...

Link to comment

Verovatno nebitna pobeda za plasman u Eropu al ko ga jebe. Srce mi je puno. SAMPIONI!!!  :thumbup:  :ziga:

 

I da se malo ispravim, zelim da Borac oduci od fudbala sledece kolo onu prevaru od kluba, pa ako se kojim cudom oni docepaju Evrope, sve najbolje :thumbsup:  

Link to comment

Verovatno nebitna pobeda za plasman u Eropu al ko ga jebe. Srce mi je puno. SAMPIONI!!!  :thumbup:  :ziga:

 

I da se malo ispravim, zelim da Borac oduci od fudbala sledece kolo onu prevaru od kluba, pa ako se kojim cudom oni docepaju Evrope, sve najbolje :thumbsup:  

 

Sta sekiras, dve vezane pobede protiv blizanaca gode dusi vise nego li plasman u jbn Jevropu ;)

Link to comment

Sta sekiras, dve vezane pobede protiv blizanaca gode dusi vise nego li plasman u jbn Jevropu ;)

Mudro zboris.  :wicked:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...