Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Dobiše Kojoti Kolorado. Ovo je bilo obrnuto od prošle utakmice, sada je Kolorado bio bolji ali je golman Kojota sve branio iz cuga, retko se šta odbijalo ispred gola. Rantanen se konačno probudio u poslednjoj trećini, a zaslugu za to pripisujem sebi jer sam u pauzi obukao dres sa brojem 96. :happy:

Link to comment

Dalas dobio Kalgari u produžecima, 5-4. Odlična utakmica. Joe Pavelski hat trick, treći gol EN 10 sekundi pre kraja. Kalgari 2 SH gola, golman bio odličan, ali Dalas imao više sreće.

Link to comment

"and this is when inevitability starts to settle in for the Arizona players. Inevitably, Colorado is going to win the series, and inevitably Arizona is going to lose". :D Ovo je rekao komentator pocetkom trece trecine, 6-1 Kolorado.

Link to comment

U Edmontonu loodilo. Kalgari - Dalas prvo 3-0 pa 3-3. Kalgari promenio golmana.

 

I evo 4-3 Dalas. Naše gore list napravio pizdariju 2x, Dalas dao 2 PP gola.

Edited by ObiW
Link to comment
  • 3 weeks later...

Drago mi je sto je Radulov dobio drugu priliku da se dokaze u NHL drustvu.:happy: Gledao sam ga cesto u KHL i uvek je delovalo da moze biti top igrac i u najjacoj ligi. Dallas ima finu sansu za veliko finale (to bi im bilo peto), prvo za Starse jos od 2000. i poraza od Devilsa.

Link to comment
  • 3 months later...

Ovo je prilicno grub prikaz, koji sam ispisao na drugom mestu, no da probam. Subjektivno skroz. Da krenemo.

Calgary deluje solidno, kako napred, tako i pozadi, no nista epohalno.

Edmonton i dalje ima napad kao ubedljivo najbolji deo tima, te im je igra za gol vise jedina opcija.

Montreal ima par finih pojacanja, no treba videti da li ce to funkcionisati kao celina.

Ottawa je potpisala Dadonova, koji je bio sasvim dobar kao clan Floride, a tu je i veliko pojacanje na golu Matt Murray, u odnosu na standardne pacere koji su se nalazili ispred gola Senatorsa. Solidan tim, no da li je to dovoljno za ozbiljniju borbu za vrh, tesko.

Toronto ima mozda i najbolji napad lige. Pozadi nisu nesto, dok mi golmani ne ulivaju poverenje. Imaju ubitacan PP i ucinak ce potpuno zavisiti od ofanzivnog dela, te ocekujem puno golova kada oni igraju.

Vancouver je solidan tim, koji tek treba da klikne. Puno mladih igraca.

Winnipeg ima dobre igrace na svim pozicijama. Mozda nema neku super zvezdu, no Hellebuyck na golu, Laine, Scheifele, Wheeler, mogu biti nosioci bilo koje ekipe. Ne bi bilo iznenadjenje da uzmu Canada diviziju.

Boston je jedan od top timova i dalje. Podmladjuju odbranu, pa je pitanje da li ce to golmani moci da zatvore.

Buffalo je tim od koga se ocekuje napredak, mada meni njihov sastav ne uliva poverenje.

New Jersey mi lici na prosecnu ekipu.

Islandersi su se pojacali kako na golu, tako i u ofanzivi. Sa svojim defanzivnim stilom, mogu biti nezgodni ma ko bio protivnik.

Rangersi su u razvojnoj fazi i dalje; tesko je nesto predvideti za njih.

Philadelphia ima potkovan tim, kako u napadu, tako i u odbrani, dok mi golmani deluju korektno (nisu neki koje bih uzeo odmah u fantasy tim).

Pittsburgh je ostao bez par igraca, mada i dalje ima dovoljno ofanzivnog potencijala tu. Eksperiment na golu tek treba da se pokaze (Jarry kao prvi golman).

Washington ima odlican spoj mladosti i iskustva, za jos jedan pokusaj osvajanja SC.

Carolina ima par odlicnih igraca i moze biti dark horse u borbi za trofej.

Chicago ima pristojan tim, mada im je golmanski sektor upitan.

Columbus je jos jedna prosecna ekipa.

Dallas ima odlican tim, no nekoliko povreda pravi problem, a da sezona nije ni krenula (Seguin, Bishop ce pauzirati oko 5 meseci nakon operacija).

Detroit je u fazi rekonstrukcije i dalje.

Florida je ostala bez Dadonova, ali je zato dosao Hornqvist iz Penguinsa. Pristojan tim, sa vrhunskim golmanom.

Nashville je zadrzao slicnu ekipu, kao i prethodnih sezona. Ako se Pekka Rinne vrati na svoj nivo, bice kandidati i za sam vrh.

Tampa i dalje ima vrhunski tim. Kucherov ce dugo pauzirati (verovatno do doigravanja), no i ovako im kvalitet ne manjka.

Anaheim ce biti isti stari nezgodni tim; kako za protivnike, tako i za prognozu.

Arizona mi deluje kao prosecan tim, mada ovo nije NBA, pa da prosecna ekipa ne moze uraditi nesto vise.

Colorado je dodatno pojacao napad. Njihov golmanski korpus mi nije upecatljiv, no jesu jedan od ozbilnijih kandidata makar za playoff.

Los Angeles vec par sezona ne uspeva da napravi konkurentan tim, videcemo sta nam ove sledi.

Minnesota je jos jedan tim iz srednjeg esalona.

San Jose ima finu ekipu i ove sezone. Napad pristojan, odbrana prilicno dobra, golman ne bas po mom ukusu.

St. Louis je i dalje tvrd orah za savladati. Jedan od kandidata za vrh.

Vegas je jos jedan dark horse tim. 

  • +1 1
Link to comment

I preokret, nakon dva PP gola Flyersa. Odlicni sutevi sa plave linije, fenomenalna promena putanje paka kod prvog gola, uz savrsenu markaciju golmana. Stoji da moji gube, no pravo je uzivanje gledati NHL meceve i ovako brzu igru, sa puno lepih akcija.:happy:

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...