Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

ahaha. Sad slušam intervju Gabriela Landenskoga, i on priča engleski bez ikakvog švedskog akcenta, ali mu je naglasak pola američki pola kanadski. Vidi se da se druži sa kanadjanima iz time (Girard, Makar, MacK, Kadri...).

Link to comment

Kasnim par dana, vala nisam ni znao gde se igra na otvorenom. Zatim sam pitao za lokaciju posto nisam ni guglao gde je to jezero, i ono je tu negde izmedju Nevade i Kalifornije. Jeste februar mesec i malo nize temperature, nisam ocekivao da ce malo losiju procenu da naprave da se tekma igra u toku dana.

 

Ne poznajem toliko dobro geografiju SADa, pa sam prvo mislio da se igra negde u Koloradu. Dosta lokacija i nekih novih stvari u vezi SADa sam naucio tokom karantina, pa tako i gde se nalazi jezero Tahoe.

Link to comment

Ne sekiraj se, nisi najgori od sve dece. Kada su PEBu (Francuz, igra za Kolorado, dugacko mu ime pa me mrzi da pisem) rekli da se utakmica igra u "Lake Tahoe" rekao je "nikad nisam igrao na zaledjenom jezeru" :kecman:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Dobismo Flyerse nekako. Standardno dobra utakmica. Lep wrap around PP gol Malkina.:happy:

Islandersi rutiniraju nesretne Sabrese iz meca u mec.

Edited by Miljenko
Link to comment

Chicago-Tampa, odlican mec. Puno sansi, lepih akcija. Nakon 3-0 se cinilo da ce Tampa tesko do preokreta, no 2 PP gola su doprinela poravnanju. Chicago je nekako odbranio petominutnog igraca manje. Skroz otvoreno i dalje.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ovi prestigao Esposita. sledeci je Dionne, 13 golova ispred, onda Hull 23. Hull je nedostizan u ovoj sezoni, a i Dionnea ce tesko stici(imaju jos nekih 25 tekmi). ovo ce mu biti druga sezona u poslednjih 8 ili 9 da nije prvi strelac lige. sick :s

Link to comment

Ni ja, bila me sramota da gledam, odmah se na basket prebacio, i tu su ispusili od Bucksa gde su vodili 20 razlike.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...