Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Supci iz Bostona, izdominiras ih 2/3 i onda ti munu neku frljoku iz odbitaka i gotovo. Neka, vracacemo im u PO. Kad bi se dogegali do prvog u Metro znacilo bi, home field nam je brutalan, najbolji skor u ligi lagano. Mali Hart brani sve bolje otkad je izasao iz povrede, vracanje stare PP prve linije daje rezultate, i svi doprinose, nismo nigde brutalni, ali sve rade kako treba. Svidja mi se kako izgledamo, davajte PO.

Link to comment
  • 3 months later...

NHL sezona je zvanicno zavrsena, extended playoff pocinje 1.8. Timovi iz zapadne konferencije igraju u Edmontonu, a ovi iz istocne u Torontu. 24 tima u extended playoff,  12 po konferenciji. Prvoplasirana 4  u trenutku prekida sezone se razigravaju svako sa svakim da utvrde 1-4 seeding, a ostalih osam igra na 3 pobede da se kvalifikuju za prvo kolo plejofa. 2000 testova dnevno ce biti potrebno za ovo, testirace svakog igraca, trenera, fizioterapeuta... svaki dan. 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Poceo NHL...

 

Ja cu kao pravi homer da pisem samo o svom timu. Juce pobedili aktuelne sampione 2-1, golom ne u poslednjoj sekundi, nego u poslednjoj desetinki poslednje sekunde. Nazim Kadri je moj heroj. 

Link to comment

Budes peti u regularnom delu  (70+ utakmica) i onda ispadnes od ekipe koja nije ni trebala da igra playoff (i ima golmana kao jedinu krstenu stvar u timu).:isuse: Bili su 11 bodova ispod crte, 11 meceva do kraja, ne kapiram sto su uopste dobili sansu. Da smo igrali protiv Columbusa, rekao bih ok, jer su bili bod-dva oko osmog mesta.

Link to comment

Moji nocas za #1 sa Tampom, nastavili gde su stali pre korone... :cool:

 

I de, de Miljenko bice sve u redu, valja malo. Eto i na Zapadu Hawksi mrknuli Edmonton. :D

Edited by Grandilof
Link to comment

Ma glupost nevidjena. Ekipa koja nije imala teoretske sanse da stigne 11 poena zaostatka. Chicago ajde da kazem da jos uvek ima kvalitet (golmani su jedino upitni).

Link to comment

Moji posle herojske borbe izgubiše u OT od Vegasa, i za kaznu igraju u prvom kolu protiv Kojota koji im nikako ne leže. Dobra utakmica bila, Vegas da gol pa Kolorado uzvrati i tako 3X. Neka Vegasa, neka igraju protiv Čikaga koji igra ko blesav, to će biti zanimljivo gledati.

Link to comment

Totalno su zakomplikovali ovo. Pojedine ekipe kao da su ceo regularni deo igrale bezveze. Boston je zavrsio kao 4. u kosturu, iako su bili ubedljivo prvi pre pauze (nema trika da bi ispustili 8 bodova prednosti). Slicno i na Zapadu, Vegas je prvi, mada su St. Louis i Colorado imali solidnu prednost. Edmonton je bio 3 boda iznad crte, u trenutku prekida, pa da kazem dobro, no moje Pingvine su tek ojadili sa ovom glupavom serijom protiv Montreala (ekipa koja nije imala minimum sansi za doigravanje).

Sada na Istoku medju osam imamo tri smaracke/defanzivne ekipe (Columbus, Montreal i Islandersi) i pridruzenog cetvrtog clana u vidu Bostona, zbog vrhunskog golmana. Ako nesto mrzim to su tekme, gde prvi gol 90% resava pobednika. Na Zapadu je situacija sarenija i serije prve runde deluju gledljivo.

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Nelogicno mi ovo da se vec u polufinalima ukrstaju 1. i 2. nosioci. Ispada da je laksi put do finala ako si 3. i 4..

 

I meni. Rekli su da ce rade reseeding posle svake runde plejofa. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...