Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Nevezano gde je potpisao SMS, al mislim da su jako lose pazarili. Uopste mi se ne dojmi kao igrac i mislim da moze da izgradi karijeru samo uz neko spektakularno prilagodjavanje brzem fudbalu, recimo da se prebaci na poziciju registe. Za te novce... hm, iz naseg tima je bilo barem nekoliko boljih igraca. Srecno njemu uz svakom slucaju, njima... not so much  ^_^

Link to comment

Nakon Barce pao i Chelsea. Proslog ljeta Real. Jedino PSG uspjeo da nas dobije, al bili smo vidno oslabljeni. 

 

6. mjesto ove sezone ne moze da izostane!

Link to comment

 

Grehota je ono sto Roma igra nazvati fudbalom pored onakve igre Barse. Usetavanje u gol... :lolol:

 

Tako je to kad Roma isprobava tim a Barsa izvede prvu postavu :fantom:

Link to comment

Salah i Dzeko i zvanicno od danas u Romi :) Jos samo dobar levi bek i sutacemo gujsce.

 

edit: cek bre, mora i ovo.

 

lyUrTUM.gif

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Konacno gotova saga o Salahu, fala kurcu. Ni da je Messi...

 

Neosvajanje titule za Romu bi bio neuspjeh. A nece je osvojit..

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Ma, Fiorentina je sprdnja od kluba ispala, al svejedno, ne mjenja nista cinjenicu da je bilo buke kao da je najbolji igrac na svijetu. Mislim, jes odlican, pogotovo za Fiorentinu, ali nije TOLIKO dobar. 

 

Najgore sto ovo ekshli nije zavrseno, jer ce Fiorentina skoro sigurno da ide na CAS, i da trazi njegovu suspenziju. 

Link to comment

Mislim da je do pizdarije doslo zbog razlike u mogucnosti tumacenja ugovora po pravilima figc ili uefe. Ne znam koliko je bio kredibilan izvor tbh, al mi je delovalo logicno.

Mada ce pojesti vuk magarca, ubedjen sam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...