Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

opaaa. nedara strike again. uvode se privremene mere i formira privremena uprava u fk-u

:blink:

Kako Nedara kad su privremeno postavljeni Vučelić i Jovičić a odluku™ je saopštio Ćurković?

 

Nedarina opozicija je zakazala sopstvenu skupštinu za 6. jun. Biće ovde upadanja i otimanja pečata.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

dovoljno je bilo samo ispratiti promenu u morzovom govoru tela od pocetka cirkusa do kraja - od samozadovoljnog, preko blago nervoznog, do prilicno zabrinutog izraza na kraju. ocigledno nije proslo glatko kako su ocekivali. ali zajeb s punomocjima - film noir  :isuse:

Link to comment

Ово сад иде на неки суд. Ако суд поништи мјере у експресном року, АВ подржава Недиће... Ако буде стандардна процедура... благо је незаинтересован.

Link to comment

Ne pamtim fa sam igde video da se stvore 2 ekipe koje su uspele tako da se podele kako se mi na ppp fudbalu ne bi podelili. U obe ekipe ima toliko sljama, krimosa, nekih politicara, ali i sportista. Ajd bar da ima nekih logickih podela, al ni toga nema. Pola snsovaca kod zele pola kod bjeke. Jedan deo spsa kod bjeke drugi kod zeke. Razni djurici, karadzici, obucine, jovicici i vuladinovici se podelili po random principu, kao i sportisti.

 

Mislim, retko se desi da imas neku bas super opciju pa da mozes punog srca da se opredelis bas za te, ali u ovoj situaciji bukvalno ne vidim kako da izaberete bilo koju opciju. Jal vazura i vucela, jal djurati i odalovic. Vidim da su mnogi targetirali nedica al ja bih rekao da on ni izbliza nije glavni u toj ekipi i da mu se pridaje previse znacaja... Mada mozda i gresim...

Link to comment

 

Kako je propao transfer Andrije Živkovića...        

Portugalski velikan nije pristao na uslove Andrijinog oca...

Na jučerašnju vest portugalskih medija da su otac Andrije Živkovića i Predrag Đorđević u Lisabonu vodili pregovore sa predsednikom Benfike, slavni klub reagovao je saopštenjem, demantujući bilo kakav kontakt sa mladim fudbalerom Partizana. 

 

Orlovi su se u tom saopštenju ogradili od svega što je navedeno, ali već danas A Bola je objavila novu informaciju da je pregovora zaista bilo u jednom lisabonskom hotelu i da su oni propali jer je Jovica Živković samo za potpis svog sina na višegodišnji ugovor sa Benfikom zahtevao 5.000.000 evra?! 

Prvi čovek najtrofejnijeg portugalskog kluba Luis Felipe Vijera nije prihvatio takav predlog zastupnika srpskog reprezentativca i pregovori su, piše dalje A Bola, prekinuti. Da li će biti nastavljeni i šta će se dalje događatu na relaciji Živkovići - Benfika za sada nije poznato.

Da podsetimo, Andriji Živkoviću kroz mesec dana ističe ugovor sa crno-belima i on je slobodan u izboru nove sredine, ali problem predstavlja to što njegov otac ne odustaje od svoje ideje da klub koji želi da potpiše njegovog sina mora da plati pomenutu cifru samo za paraf.  

 

 

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/kako-je-propao-transfer-andrije-zivkovica/136616

Link to comment

jovica se izborio da zainteresovani klub mora njemu da plati obestecenje™ a ne partizanu, i ne zeli da odustane od svojih™ para. a mali realno vredi 5 miliona.

Edited by Nikodije
Link to comment

Možda vredi 5 miliona obeštećenja ali ne vredi 5 miliona na potpis. U pitanju su dve različite stvari koje se različito vrednuju.

 

Kad je bre neki slobodan igrač dobio 5 miliona na potpis, u kom to lalalendu živi taj kreten od njegovog oca? Igrači se dogovaraju za platu i to je to, može da se ubaci neki bonus za sam potpis ali 5 miliona jbt, pa toliko mu neće iznositi zbirna plata na petogodišnjem ugovoru.

 

A to što Jovica misli da može da nastupi u fazonu: "Da je pod ugovorom dali biste 5M za obeštećenje tako da vam izađe na isto, samo što ćete da ih date meni" samo pokazuje o kakvoj dijaboli se radi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...