Jump to content
IGNORED

Better Call Saul


Ajant23

Recommended Posts

Kako stoje stvari, 6. sezona jeste esencijalna (ako će da pokriju period skroz do BB, što mislim da je plan, a plus i da prikažu šta je bilo sa Geneom, sa čime se dosad nije odmaklo od onog uzbudljivog "teasera"-a u S05E01).

 

Link to comment

Da Bog dâ crk’o Gilligan.
Trebalo je da peta sezona bude puštena krajem prošlog leta. I kad riknem od korone, a odgledala samo četiri (eventualno, EVENTUALNO!!!) pet epizoda. I nikad ne saznam šta je bilo posle.
:mad:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Saula I Majka znamo šta čeka. Dosta je izvesno da će i mladi meksikanac i Lalo najebati do kraja serije. Jedan verovatno već ove sezone.

Za sad mi je bitno da drži pažnju uprkos izvrsnosti + da na kraju Kim završi sa happy endom.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
Saula I Majka znamo šta čeka. Dosta je izvesno da će i mladi meksikanac i Lalo najebati do kraja serije. Jedan verovatno već ove sezone.

Za sad mi je bitno da drži pažnju uprkos izvrsnosti + da na kraju Kim završi sa happy endom.

Sent from my H3213 using Tapatalk


ovo zadnje sam se i ja nadao ali sve manje... ide ovo (kako liči) na neku ucenu Saul-a u finalu sezone kad prelomi sve

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Meni se Kim značajno popravila i čak mi je simpa, al ovaj đubrov manipuliše njome najstrašnije, to je uostalom njegov MV, pa to na dobro nažalost ne može da izađe

Link to comment
2 hours ago, *edited by mod said:

Pa dobro zajedno nece zavrsiti sigurno. mislim da bi suvise grim bilo da i ona strada.

 

I ja to isto mislim. Obzirom da je vreme kad se Saul pojavljuje u BB otprilike godinu i po iza vremena u kome je BCS sada, neverovatno mi je da Saul bude onako lepršav, pozitivan i cvrkutav kako smo ga tamo upoznali. (Turoban kao Gene Takovic, to bi već imalo smisla, ali to je vremenski udaljeno godinama od "nestanka" Kim iz priče.)

 

Pre će biti da je opet proradio Slippin' Jimmy tj. Saul i da je masivno prekršio obećanje da joj neće lagati (te je brak bio kratkoživući.)

 

(Međutim, do prošle epizode sam mislio da će Kim da popije pedalu iz Mesa Verde ugovora i da će otići negde daleko za svojom karijerom... To se nije desilo, za sada, štaviše ona kao da je učvrstila svoje pozicije... Btw. neko je primetio da se u BB banka zove samo "Mesa" - odatle je Walter White podigao svoju ušteđevinu, kao i da nema onog konjanika u logou, tako da je moguće da se banka ipak raspala, i da je to možda oteralo Kim iz Albukerkija...)

Edited by Indy
Link to comment

Ovim tempom, pitanje da li će dvojac Kim/Jimmy preteći za sledeću sezonu...:huh:

 

Spoiler

(Pročitah negde teoriju da će Kim biti otposlata u nepoznato via the Disappearer da bi se sklonila od kartela... koji sad znaju za nju.)

Nisam ubeđen, ali videćemo...

 

Link to comment

Deo BCS se dešava posle BB. Znači moguće je da će se njih dvoje na kraju sresti, ako je ona iskoristila radnju sa usisivačima ranije. To je beše Majkov kontakt originalno?

Link to comment

Odlicna osma stvarno. Samo neka nagaze do kraja ovako :) 

 

A i ovo Indijevo iz spojlra dosta ima smisla.

 

Nego jel mene utisak malo vara ili je u BB Saul Majka u startu tretirao blago receno kao nebitnog lika koji se tu nesto mota. Sto nikako ne bi trebao da bude slucaj nakon ove zadnje epizode.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...