Jump to content
IGNORED

Better Call Saul


Ajant23

Recommended Posts

6 hours ago, *edited by mod said:

 

 

Nego jel mene utisak malo vara ili je u BB Saul Majka u startu tretirao blago receno kao nebitnog lika.


Ako vara tebe, vara i mene.  Al' mislim da se ne varamo.  I  jeste tako predstavljeno, jer:  Sol je ordinarna somina + budala + patologija od lažova - nadobudna, prepotentna, ubeđena da sve najbolje zna i da je uvek u pravu, (zanemariću činjenicu, bar dok ovo pišem, da ga obožavam), a Majk, Majk je savršenstvo nastalo ujedinjenim naporima svemira, kosmosa i vasione.  

Link to comment

Bila je jedna epizoda sa uvodom iz vremena kad se sve raspadalo u BB i kad je sekretarica unistavala dokumentaciju a Sol pakovao pare i suvenire. Tad je Sol dao sekretarici vizit kartu da zove advokata ako joj zatreba pomoc te vrste i da kaze da je salje Dzimi. Drugi dogovor koji su napravili je da se sekretarica javi na poziv upucen u govornicu u neko vreme. Ne verujem da Sol ima nesto posebno da razgovara s njom i da je verovatnije da ce mu trebati da bi prenela poruku nekome. Pretpostavljam da  ce to biti deo radnje iz vremena BB i da je Kim, to je sad vec ocigledno,  jedini advokat kome veruje kao i  jedina osoba kojoj ima nesto da poruci. 

 

Edited by jimi
Link to comment
Saula I Majka znamo šta čeka. Dosta je izvesno da će i mladi meksikanac i Lalo najebati do kraja serije. Jedan verovatno već ove sezone.

Za sad mi je bitno da drži pažnju uprkos izvrsnosti + da na kraju Kim završi sa happy endom.

Sent from my H3213 using Tapatalk


U drugoj sezoni BB kad se prvi put Saul sreće sa protagonistima (scena u pustinji kada ga drže at gun point) on kaže ako vas šalje Lalo nisam ja kriv to je sve Ignacio zamesio. Moja pretpostavka je da su namestili Lala i da je ovaj ili u zatvoru ili je pao u nemilost kartela i morao se povući u Meksiko a Ignacio je izašao iz posla kako je i bio plan...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Za sledece sezone odlucili se da idu u real time, tako da je 45 min serije = 45 min pravog zivota. 

Tako mogu da istancuju jos 10 sezona lagano, da bude pre dogadjaja u BB.

Ili, ubace kompjuterski u pozadinu Voltera kad zatreba i serija se vrti sta je sol radio dok je volter lupao vrata od nail salona

 

Jos nije mrtva krava moze jos da se izmuze 

Link to comment
1 hour ago, Blojler said:

Za sledece sezone odlucili se da idu u real time, tako da je 45 min serije = 45 min pravog zivota. 

Tako mogu da istancuju jos 10 sezona lagano, da bude pre dogadjaja u BB.

Ili, ubace kompjuterski u pozadinu Voltera kad zatreba i serija se vrti sta je sol radio dok je volter lupao vrata od nail salona

 

Jos nije mrtva krava moze jos da se izmuze 


Mogli bi i da čitavu jedni sezonu posvete događajima koji su se zbivali dok su Walter i Jesse lovili muvu po laboratoriji...

Link to comment
11 hours ago, Indy said:

Kakva hebena sezona:)))

 

kim.gif

 

 

+1

 

malo slabije finale u odnosu na sezonu ali generalno bez zamerke.

 

Sad jos 13 epizoda ali Boga pitaj kada ce to da krene da se snima i kada ce da izadje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...