Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them

Sludge Factory

Recommended Posts

Dr Strange vrlo haotičan u svakom smislu. Pretrpano dešavanjima, nema vremena za neko povezivanje niti da se bilo šta slegne. Ko očekuje silne multiverzume i kameo preklapanja verovatno treba da smanji očekivanja.

Sa druge strane horor elementi vrhunski odrađeni + film ima jednu fantastičnu scenu koja je po meni verovatno najbolja od svega što smo do sad videli od Marvela. I ok je negativac što je najčešće Make or Break za ovakve filmove.

Sve u svemu Rejmi daj nam nekog novog Darkmana da se dodatno razmašeš.

Zbindžovah Moon Kinghta za par dana, mogu reći da je išlo mnogo lakše nego što sam očekivao i da odgovorno tvrdim da je ovo najbolja Marvel serija do sada, najvećim delom zbog toga što je potpuno nepovezana sa MCU i zbog toga ima prostora da diše. 

Oscar Isaac je brutalno dobar u jednoj dosta zajebanoj ulozi, ali me najviše oduševio Ethan Hawke, baš jak nastup i dobar, slojevit negativac. Lik mjesečevog viteza mi je zanimljiv, sa celom pozadinom egipatske mitologije, rado bih gledao još sezona sa njim. Voleo bih da je sve malo brutalnije i krvavije, mislim da bi odlično leglo ovde, ali jbg, Dizni pravi sve za decu.

Dinamika je malo čudna, 3-4 epizode solidno vozi, dok je peta epizoda sama za sebe fenomenalna, ali nekako kao da je crna ovca celog narativa. Najveći minus je pak poslednja epizoda, mnogo je sve zbrzano, previše toga su hteli i upali su nazad u šablon velikog negativca koji samo želi da uništi svet. Mislim da su mogli da je podele u dve, možda čak i tri epizode i da bi ispalo bolje.

Inače, gledajući ovo sam shvatio koliko sam izgubio interesovanje za ove njihove serijice. Sad vidim da dolazi nešto Ms Marvel (što nije isto što i Cpt Marvel) i She-Hulk, Secret Wars, ne verujem da ću išta od toga gledati, osim ako ne krene baš veliki i opravdani hajp.

• 1 month later...
21 minutes ago, FPLS said:

Prati li ko Boyse?

Dobro vozi i 3. sezona, ova poslednja epizoda je sou :D

oOoOO da, već mi je žao što ima samo još dve 

• +1 1