Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Preporuka za Harley Quinn animiranu seriju, dosta zabavna i eksplicitna, ima dve sezone i mislim da je tu kraj. Neki likovi su bas originalno odradjeni, Clayface i Jim Gordon prednjace.

 

 

Link to comment
  • 4 weeks later...

inače ima nova umbrella academy, ne znam dal to pratimo ovde. oke je druga sezona. vidim da je bolje prošla kod kritike, mada je meni da budem iskren bolje lego onaj emo vajb prve sezone

 

edit - možda valja turiti disklejmer da sam tu prvu sezonu gledao u nekom teškom 39+ bunilu pa me dobro odradila. your mileage may vary

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

svašta sam ja gledao, posebno za čoveka koji voli da kenja o prezasićenju superherojštinama :lolol:

 

od tih nesmaračkih superherojskih serija (znači ne marvel, ne cw) the boys su zlatni standard. verovatno najzanimljiva nova stvar na tv-u prošle godine. umbrella je emo, posebno prva sezona, ali meni leži ok. doom patrol ne znam tačno zašto sam gledao, ali verovatno ću opet kad izađe nova sezona.

  • +1 1
Link to comment

Meni je i dalje najludja stvar kod Boysa što su oni na kraju digli bebu vazduh :thumbup: Ok, ne znamo, možda bude da je i nju spasio bla, bla. Verovatno najbolja serija sa superherojskim predznakom, moram stripove da pročitam.

Edited by Mos
Link to comment

Meni su i Boys i Umbrella bili pravo otkrovenje (Boys za trunku bolji). Obe su radjene po manje poznatim stripovima, i deluje mi da bi to mogla biti zlatna koka novih serija u žanru, jer tu ima prejebeno dobrih i priča i likova i zapleta, a sami po sebi nisu prežvakani kao klasične superherojske serije, niti dovoljno mejnstrim da geek populacija krene da pljuje po netu “jer je strip bolji”.

Link to comment

Odgledao Kišobran 2, odlična sezona, mnogo mi je gotivna random apsurdnost u seriji, recimo zašto da glavni u Komisiji ne bude Ribljoglavi, što da ne. Muzika zakiva, i čini mi se da je malo lakše pratiti radnju nego u prvoj, možda zato što si već upoznat sa likovima. 

 

Jedina zamerka mi je što veći deo radnje jako ličio na zaplet prve sezone, kao da su radili soft-remake, familija se skuplja, disfunkcionalni su dozlaboga, opet nastaje apokalipsa itd, ali kraj je jako dobar i definitivno izvadio stvar, a i ostavio prostora za dalje, neke sitne stvari koje su provučene kroz priču do sada će vrlo verovatno dobiti značaj u nnastavku.

 

hajp!

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Odgledao Wonder Woman 1984, baš baš mlako :sad: film je imao svu perspektivu da bude boom, prvo superherojsko izdanje od početka godine, nije čak ni morao da bude odličan, dovoljno je samo da ne bude baš ovako meh.

 

Radnja previše leti na sve strane, imaš četiri glavna lika, a nedovoljno si povezan sa bilo kojim (uključujući i Gal Gadot tu). 80te kao epoha potpuno protraćene, bez nekog omaža i nostalgije, komotno je moglo da bude i u 90im i 70im i danas, nikakva razlika.

Ima nekih onako stripskih gluposti koje ti inače ne smetaju u ovakvim filmovima ako te oni dobro voze i ako ti je zabavno, al ovde počnu da bodu oči. 
 

Šteta, jbg, DC je krenuo da se oporavlja malo, i Aquaman i Shazam su bili dobri na svoj neki način, a prva WW ih šila sve za koplje...i sad ovo. Meh.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...