Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

ja :fantom:

 

neću pišam uz vetar jerbo je većinsko raspoloženje očigledno u prilog serije, bat međutim - ne mogu se odlučiti koja mi je gluplja, erou ili fleš...

 

gledam obe jer sam moron

 

daredevil je pak, bio više nego odličan

Link to comment

ne mogu se odlučiti koja mi je gluplja, erou ili fleš...

 

Arrow je obično sranje, The Flash je najbolja ekranizacija DC junaka u ovoj deceniji...

Link to comment

I meni je smetao Tom Cavanagh kada je vodio Julie Bowen na Sundance, ali to je bilo zato što je serija bila jadna. Slično kao što je i Modern Family dosledna jadnost novih faza u karijeri Bowenove. Izgleda da je Tom Cavangh raskrstio sa industrijskim agentima koji mlade britanske hipstere provode kroz stadijume sazrevanja i odrastanja i greškom odabrao da radi The Flash...

Link to comment

I meni je smetao Tom Cavanagh kada je vodio Julie Bowen na Sundance

eto, nanovo se ne slažemo - meni džo, il već kako se zvala ta serija, baš prijala - ono, mozak u ler, gledaj...

 

pritom je đuli i danas, riba na kub

Link to comment

Ljudske ćelije su programirane da umru posle nekog vremena, inače nekontrolisano mutiraju. To ako ne umru od traume. Čovek od 150 godina bi bio hodajući tumor.

 

Ako obični ljudi mogu da dožive 110, pa i 120 godina i nisu ni blizu hodajući tumori (npr. Jeanne Calment), neko kao Flash bi bez problema mogao živeti 150+. :)

Edited by Time Crisis
Link to comment

Ako obični ljudi mogu da dožive 110, pa i 120 godina i nisu ni blizu hodajući tumori (npr. Jeanne Calment), neko kao Flash bi bez problema mogao živeti 150+. :)

 

Okej, meni je moja rezidentna biologiškinja™ rekla da bi čovek sa 200 godina bio hodajući tumor, tako da sam možda i omašio.

 

Ko me jebe kad pokušavam da vinišem™, a nisam ni motivisan. :/

Link to comment

Svejedno, to sve nema smisla jer one novine koje Gideon pokazuje s vremena na vreme datiraju iz 2020ih, to je i dalje Berijevo vreme i, ako sam ja dobro pretpostavio, dan kada su se on i ReverseFlash posibali i vratili kroz vreme u onu scenu koju smo videli. Tako je Thawne ostao u trenutnom timelienu, a Flash se negde izgubio i zato se vodi kao nestao u tim novinama.

 

Meni to vise lici kao da se ovaj vise puta vracao kroz vreme, i ko sto rece lrd, onaj slem verovatno ima neke veze sa tim.

 

 

---

 

 

Inace, zanimljivo je sto koriste grandfather paradox - Edi se ubio i time Wells nestaje iz egzistencije, medjutim po teoriji paradoksa, trebalo bi da nestane i sve sto je on uradio do tada, dakle Berijeva majka bi bila ziva, Beri jos uvek ne bi bio Flash itd. Uzeli su paradoks i polovicno ga primenili. A mozda je i crna rupa koja je nastala zapravo posledica tog paradoksa.

 

 

Link to comment

gledala Supergirl pilot. zabavno deluje, al ništa spešl. videćemo kako će se razvijati

 

Flash ipak rula kad su superheroji u pitanju ove godine. cele sezone su zadržali kvalitet a poslednjih nekoliko epizoda  napeto ko na noši

 

u finalu najdraži momenat

tumblr_nomruwUKIo1rys67xo1_500.gif

 

 

Link to comment

Prešla tek tri epizode Flasha i dve epizode Daredevila. Metahjumensi mi možda i najzanimljiviji u Flashu. Aj da sačekam kraj, mada nisam nešto uzbuđena posle treće epizode. Daredevil negativac, možda ipak bolji zasad. Nisam čitala stripove.

Link to comment

Prešla tek tri epizode Flasha i dve epizode Daredevila. Metahjumensi mi možda i najzanimljiviji u Flashu. Aj da sačekam kraj, mada nisam nešto uzbuđena posle treće epizode. Daredevil negativac, možda ipak bolji zasad. Nisam čitala stripove.

 

Flash je old school super heroj - zabava i faktor uuuuu! pre svega, i po tome mu nema premca. Ne pamtim da je bilo neke superherojske ili Herojske serije sa tolikom količinom super moći i sa tolicnom količinom "drame", što je neviđeni plus.

 

Daredevil nije negativac, samo je mračnjak. Ne vrste kao Betnem, ali ipak mračnjak.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...