Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

On 25.4.2018. at 13:41, Plavimost said:

Priča se da Infinity War razbija

 

Da je kraj ludilo

 

 

Gledao večeras, meni totalno očekivan kraj. Ako hoće neko spoilere... pitajte.

Link to comment

Odgledao i ja, zadovoljan sam. Ovo je jbno najkompleksniji film u istoriji kinematografije, imao je uvod od 15 i kusur filmova i preko 30 bitnih likova. I mislim da su uspeli da to sve dosta dobro uklope i ishendlaju, dobar je tajming filma, dovoljno mracan, a opet smesan i zabavan.

 

I mislim da su odradili odlican posao sa trejlerima, skoro sve scene iz trejlera se desavaju u prvih pola sata filma, prakticno nula ozbiljnih spojlera mozes da vidis u njima.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Почех да гледам Џесику и у првој епизоди је било толико глупости да ја не вјерујем. Након онако добре прве сезоне, тачно нису знали шта да раде изгледа. Натјераћу се да погледам још једну-двије, ако се не поправи, немам намјеру ићи до краја.

 

Иначе, Панишер и прва сезона Џесике су нешто најбоље од суперхеројских серија.

Link to comment

Da da... selebriti sestra se ponasa potpuno besmisleno i to bas dosta nervira. Jos kad joj se pridruzi sajdsou Bob u tim glupostima...  al opet dzesika je :heart:... sledeca sezona ili spinof ce verovatno biti jos gori :(

Link to comment
10 hours ago, goofs said:

@ArleKino jesi doterao do kraja Flasha i Erova? Na sta lici?

 

nisi mene pitao, al da kazem :D

 

ideja ove sezone erova nije bila losa i sam kraj je ok, zanimljiva postavka za narednu sezonu (mozda u njoj vidimo realizovan scenario za green arrow film, super max, koji je bio u planu davnih dana, ima tome mozda i vise od 10 godina) ali je izvedba svega bila jako losa cak i za erov standarde. 

 

kod flesha ko prezivi svu onu pseudonauku i patetiku, ubice ga "ti to mozes, mi to mozemo, pronadji snage i dobrog u sebi" tlapnje. aaa majko, udavise! 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...