Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

Kakvi god oni majmuni bili ovaj nije taj koji treba da im deli lekcije. Podrzavati upad navijaca koji oce da biju igrace na terenu je potpuno pogresno iz milion razloga.

 

Nego je li ima negde uopste snimak celog dogadjaja? Gde su ta dvojica krenula sa zastavom?

 

Niko ne podržava taj napad. Problem je što se previđa napad na igrača koji je pokušao da utakmicu vrati u sportske okvire.

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da li je tehnicki moguce da obe reprezentacije ostanu bez bodova ?  Stvarno zvuci glupo ali otkud znam mozda postoje  neki akti kada se jednostavno ne moze utvrditi ko je bio gresniji a ne zele da se utakmica ponovi  ...

 

Eventualno ako jednu od njih diskvalifikuju, pa se ovoj drugoj ni ne broje bodovi protiv njih (kao ni ostalima)?

 

Ali ne deluje mi kao incident tih razmera.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Samo prisustvo Bogdanova i ekipce™ meni govori , da se ova utakmica realno i bez drona nikad ne bi zavrsila ...

upravo. lik koji odredjuje kada drzava reprezentacija moze da se plasira na takmicenja. pametnom dovoljno

Link to comment

00:05 Koha.net javlja kako albanska policija čuva srpsku ambasadu u Tirani zbog straha od nereda. U Prištini su građani izašli na ulice i slave.

 

00:02 Povodom događanja u Beogradu, oglasio se i albanski premijer Edi Rama.

"Ponosan sam na crveno-crne koji su htjeli da pobijede u nogometu, a žalim zbog susjeda koji su pokazali ružno lice", napisao je Rama na svom Facebook profilu.  Index.hr

https://www.youtube.com/watch?v=BCaZoEHHJ9c

Edited by Sir Oliver
Link to comment

Igraće se nova utakmica bez prisustva publike,to je jedina logična odluka koja može da usledi.

S tim sto su oni od silne dekocentracije vec pobegli iz Beograda.

 

3:0 sluzbeno a oni slobodno nek se dozivljavaju moralnim pobednicima.

Link to comment

Eventualno ako jednu od njih diskvalifikuju, pa se ovoj drugoj ni ne broje bodovi protiv njih (kao ni ostalima)?

 

Ali ne deluje mi kao incident tih razmera.

 

Нама ни из џепа ни у џеп,и тако само учествујемо  у квалификацијама,додуше ни они нису бољи.

Link to comment

Kakvi god oni majmuni bili ovaj nije taj koji treba da im deli lekcije. Podrzavati upad navijaca koji oce da biju igrace na terenu je potpuno pogresno iz milion razloga.

 

Nego je li ima negde uopste snimak celog dogadjaja? Gde su ta dvojica krenula sa zastavom?

 

 

Niti podržavam upad navijača niti deljenje vaspitnih od strane ove bagre, samo za ove majmune u belim dresovima nemam ni najmanje simpatija. Jedna je stvar našeg problema sa huliganstvom, bezbedonosni propusti itd....ali ponašanje albanskih igrača je sramotno. Naravno, nije kažnjivo. U svakom slučaju kosmička razlika u ponašanju srpskih i albanskih igrača večeras

Link to comment

Srbija ce biti kaznjena 100%. Ali ta kazna nece moci biti takva da bude istovremeno nagrada Albaniji jer su i oni zajebali. Barem tako sada stvari izgledaju (ovak brat i to).

 

Inace mislim da one koji opravdavaju nasilje prema igracima Albanije treba banovati. Koliki god kreteni bili oko "zastave".

Link to comment

Niti podržavam upad navijača niti deljenje vaspitnih od strane ove bagre, samo za ove majmune u belim dresovima nemam ni najmanje simpatija. Jedna je stvar našeg problema sa huliganstvom, bezbedonosni propusti itd....ali ponašanje albanskih igrača je sramotno. Naravno, nije kažnjivo. U svakom slučaju kosmička razlika u ponašanju srpskih i albanskih igrača večeras

 

To mi je OK. Ja jedino imam poroblem sa ovim ludacima sto ulecu na teren i uzasno me iritira bilo kakva relativizacija tog zla.

Nego posto nisam video ceo dogadjaj je li ima negde da se pogleda?

Edited by Eraserhead
Link to comment

Srbija ce biti kaznjena 100%. Ali ta kazna nece moci biti takva da bude istovremeno nagrada Albaniji jer su i oni zajebali. Barem tako sada stvari izgledaju (ovak brat i to).

 

Inace mislim da one koji opravdavaju nasilje prema igracima Albanije treba banovati. Koliki god kreteni bili oko "zastave".

 

Ja nijedan takav post do sada nisam pročitao.

Link to comment

Nas bi realno mogli da izbace, napad publike na igrace, je nesto sto se ne tolerise, plus jos imamo istoriju pravljenja sranja. Najebace i Albanci, pogotovo ako se utvrdi da je neko iz njihove delegacije odgovoran za drona.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...