Jump to content
IGNORED

Plivanje


Tolaa

Recommended Posts

Opet kasne sa prenosom. Degenerik od komentatora ushićeno objašnjava kako Morozov osvaja bronzu zato što su dva srebrna takmičara.:isuse: Ni najosnovnije ne zna. Naravno posle jučerašnjeg kompletnog svršavanja na tri ruska zlata, ovo je samo prirodni nastavak za ovu budalu.

Link to comment
  • 2 years later...
  • 1 month later...

U toku je prvenstvo Evrope, od značajnijih rezultata mladi Rumun Popovici oborio svetski rekord na 100 slobodno. U finalu je plivao 46.86. Momak puni 18 godina u septembru

Barna osmi u finalu

Sent from my DN2103 using Tapatalk







Link to comment
Imamo jols talentovanijeg decka na 100m slobodno. Mislim da ima tek 16 godina.
 
Nazalost u Srbiji se ne forsira plivanje a za to smo kao stvoreni.
Na koga misliš?

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
6 hours ago, arheolog1981 said:

U toku je prvenstvo Evrope, od značajnijih rezultata mladi Rumun Popovici oborio svetski rekord na 100 slobodno. U finalu je plivao 46.86. Momak puni 18 godina u septembru

Barna osmi u finalu

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

 

Naravno, naši komentatori uopšte nisu konstatovali da je dečko oborio svetski rekord dok su 5 minuta drvili o 8. mestu Andreja Barne.

 

Inače je nekako tugica ovo evropsko plivanje, ovo je praktično otvoreno prvenstvo Italije. 

Link to comment
Uzeli smo bronzu u muskom sinhronom plivanju. Nisam znao da to postoji. Nastupila su 3 takmicara.
Aha, sad skontao... nije timsko nego pojedinačno ali su samo tri takmičara učestvovala. Kao ja u osnovnoj kad sam rekao mami da sam bio 4. u trci a nas 4 učestvovalo :D

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
12 hours ago, Delija67 said:

Uzeli smo bronzu u muskom sinhronom plivanju. Nisam znao da to postoji. Nastupila su 3 takmicara.

 

Da li ga to kvalifikuje za nacionalnu penziju? Ako je ostvario penziju tako sto je bio 3 od trojice onda je giga-car :D

 

  • Haha 4
Link to comment

Moram da priznam da su za mene rezultati Lane Pudar (16 god) iz Mostara potpuni šok, uzela je bronzu na EP, prije toga na SP u malim bazenima, naravno, klasika, u Mostaru nema bazena za trening. 

Link to comment
29 minutes ago, James Marshall said:

Moram da priznam da su za mene rezultati Lane Pudar (16 god) iz Mostara potpuni šok, uzela je bronzu na EP, prije toga na SP u malim bazenima, naravno, klasika, u Mostaru nema bazena za trening. 

Tuga je videti gde to dete trenira, ali je bogomdani talenat, tako da joj to izgleda ne smeta mnogo :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...