Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

On 23.11.2020. at 20:31, dùda said:

Ali meni se čini (ako ja to dobro čitam) da 9 ima bolju bateriju od 8pro, tj da je bolje ocenjena.

 

+ 32GB ne treba da bude orijentacija - OS (Android 10) zauzima ~25GB. U tom smislu i 64GB nije što je nekad™ bio.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

verovatno poco x3

 

btw izdao sam xiaomi i uzeo s20 jer je kompaktan (uslovno rečeno)..meh :sad:

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment

ja sam otišao u Gigaslom i pitao koji im je najjeftiniji telefon. Oni rekli taj i tah Huawe. Ja im rekoh, OK, dajte mi prvi sledeći i završio sam sa nekim Huawe Honor. Sranje je ali radi sve što meni treba.

Kad rikne primenicu isti metod samo ću sada ići na Xaomi redmi neki čisto zbog promene. Kad sam uzeo telefon osim zvona nisam ništa promenio (isključio sve zvučne notifikacije za forume i ostalo. U onoj FB grupi za multilu  vidim da svi koriste telefone a svega nekoliko nas desktop kopjutere. FB na telefonu nikad nisam uključio.

Link to comment
15 hours ago, kipo said:

Sta je sad bestbuy do 250€?

Samsung Galaxy A51 bi trebao da se uklapa u to.

Rasturili su sa prodajom tog modela i baš se dobro pokazao.

Sad ima i novi A52 ali on je recimo oko 300.

  • +1 1
Link to comment

Imam redmi note 7 vec 2 god. i nemam nikakvih zamjerki, radi sve sto meni treba ali klinac se nalozio na njega. Ne dajem inace prevelike pare za tel, pa sad kontam dal' je bolje da uzmem sebi ili njemu :dry:

Link to comment

Samsung je sa A serijom napravio odličan posao.

 

Do skoro su iz Samsunga bili dobri samo njihovi najbolji telefoni, jeftiniji modeli su bili za izbegavanje. A serija je odlična, ispeglan sofver, odličan One UI.

 

Xiaomi ne volim, na papiru daje najviše za uložen novac, ali kompletan utisak nije sjajan...

Edited by Velocipede
  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, kipo said:

Ima li tih dobrih samsunga nesto manjih, 5.5 inch npr?

Meni na jednom forumu od manjih telefona predložili Galaxy S8 ,polovan je 100-150evra

Sličnih je dimanzija kao Honor 10 i približnih karakteristika i cene 

Ali još nisam odlučio koji da kupim 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...