Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

35 minutes ago, lo zingaro said:

 

Jel ovo neki fejk ili stvaro sa zvanicnog drzavnog naloga se pise bez š, ć i sl  da ne kazem za ono potvdru?

ne znam da li je fejk, to će ti reći ovi kompjuteraši... ali ovako se piše u dražavnoj službi. sad gledam jedan dopis iz ministarstva prosvete, sve bez dijakritika, ali zato zamenica vi velikim slovom ne omanjuje... verovatno se osećaju mnogo moćno kad lupe veliko v :lol:

evo ti zvaničan potpis iz mejla te službenice

 

 

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnoloskog razvoja
Sektor za medjunarodnu saradnju i evropske integracije
Nemanjina 22-26
11000 Beograd
R. Srbija

 

Link to comment
3 hours ago, slepa živana said:

ne znam da li je fejk, to će ti reći ovi kompjuteraši... ali ovako se piše u dražavnoj službi. sad gledam jedan dopis iz ministarstva prosvete, sve bez dijakritika, ali zato zamenica vi velikim slovom ne omanjuje... verovatno se osećaju mnogo moćno kad lupe veliko v :lol:

evo ti zvaničan potpis iz mejla te službenice

 

 

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnoloskog razvoja
Sektor za medjunarodnu saradnju i evropske integracije
Nemanjina 22-26
11000 Beograd
R. Srbija

 

:isuse:

I ja se jos raspravljvam s botovima o koroni. Dobro tamo uopste ista funkcionise s obzirom koliko se to maligno radikalsko tkivo zalepilo za svaku poru drzavnog sistema. Dobro (ili lose) je to da ce to sve preko noci da se urusi kao i svaki organizam u smrtonosnom zagrljaju izjeden najezdom  parazita. Nece makete bas sve moci da zamene.

Link to comment
15 minutes ago, lo zingaro said:

da ce to sve preko noci da se urusi

Ako misliš da se uruši i bude još gore, onda se slažem.

Ako misliš da će da se uruši, a onda na njihova mesta dođu pismeni i kompetentni, bojim se da je to nepovratno sjebano.

Link to comment
31 minutes ago, Skyhighatrist said:

Ako misliš da se uruši i bude još gore, onda se slažem.

Ako misliš da će da se uruši, a onda na njihova mesta dođu pismeni i kompetentni, bojim se da je to nepovratno sjebano.


Manje vise se slazemo. Ono sto me iznenadjuje kao posmatraca (vec vise od 30 godina sam u Italiji) nije vucic kao random ludak s apsolutnom vlascu. Puna istoria takvih. Meni je neverovatno sistematsko ubrizgavanje apsolutnih idiota i nesposobnjakovica u svaku polugu sistema, od kafe kuca rice do ministra. Kao termiti, grickaju grickaju ali kraj je vise nego jasan, gomila piljevine. Hilter bio ludak s apsolutnom vlascu ali je drzava funkcionisala kao masina. Zapravo su ti pravi despoti uvek najebali zbog prevelikih ludackih ambicija. Zvalavi ce verovatno da zavrsi tako sto ce mu propasti lift u nekoj zgradi koju bude posecivao a za odrzavanje istog bude zaduzen neko po stranackoj osnovi ili mu sin prenese korona sa stadiona (a da to vec bilo, al dobar primer)

Link to comment

Tačno, jer sposobni ljudi sa kičmom ili neće sa njim da sarađuju, ili polako odlaze. On može apsolutno da vlada samo bandom nesposobnih parazita koji životno zavise od njega

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...