Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

8 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ama nije pitanje 8 godina ili nije...
Bio si deo tog kruga i jbga bilo ti lepo onda na krivini si ispao iz voza i sad kme kme kme....
Naravno da je ona daleko od 1 Goce sa pinka u pozitivnom smislu.
Ali brate Suzana je ista...

+1

 

Možda sam bio preoštar, gledali smo i gledaćemo pranje na centrifugu mnogo prljavijih biografija, samo su mi smešne ove priče.

Link to comment

A pazi ovog tviter anonimusa sa argumentacijom "Paljba" :rolleyes: Postoji popriličan prostor između slavljenja heroja novinarstva i ovakvog tranžiranja svake fotke. 

Nego, baš me zanima ko bi od nas ovde prošao tviter moralnu policiju? Sa forumskim se nekako i izborimo, jedva.

 

Inače, što se uslovljavanja večere tiče, ja sam i shvatio da je to uobičajena praksa. To mi je najveći wtf u ovome, a ove rutinske pritiske, tja, to već sve znamo. A dobro znam kako se ljudi iz medija međusobno vole, cene i poštuju...

Link to comment

okacio noskic na nekom topiku nesto sa ozonpress pa me podsetilo

 

ozonpress je portal opoziciono nastrojen

radio ozon postoji vec 25 godina jos od demonstracija 1996

pre par meseci su ga snsovci pokrili sa sajtom slicnog izgleda, razlika je sto je domen rs, za razliku od originalnog net

 

ne znam da li su uradili to jos negde u srbiji?

 

inace cacak (i okolina) imaju bas mnogo tih portala

najmanje 10ak mi pada na pamet

posto sigurno ne postoji potreba za toliko sajtova sa vestima iz tog kraja, pretpostavljam da su jos neki nastali samo da bi stvarali sum i bombardovali sns propagandom i laznim vestima

Link to comment
Spoiler

Na tom putu sam saznala da novinarske ekipe ne mogu da večeraju posle celodnevnog radnog dana dok predsednik od svog oca, brata i stranačkih kolega ne dobije sve utiske o urađenim intervjuima

Iz onog teksta sa nova.rs

Setih se kad sam sedeo na predavanju Čede Čupića kad je navodio primere kako su vladari koristili uskraćivanje hrane, pića i piš pauza za održavanje pokornosti podređenih...

Edited by Zabalujev
Link to comment
43 minutes ago, Frank Pembleton said:

Malo sta me sokira na nasim tv....

Tu je Ziva da me demantuje...

 

Plus tisuću. Prosto neverovatno.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Media daily piše o "izvrsnom poslovanju Prve i Play radija". Navodno su u 2019. prihodi Prve skočili za 540%, a Play-a za 1100%. Nevidljiva ruka tržišta :dry:

Edited by msv
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...