Jump to content
IGNORED

Pomoć azilantima - PPP akcija


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    81

  • yolo

    23

  • giuseppe

    17

  • đorđe geprat

    13

ovi sto zive u sumi...jel to postala praksa. mislim nije nesto sto se jednom desilo, vec je to postao nacin zivljenja? da li su to isti ljudi?

postalo je praksa. to su uglavnom muskarci cije su zene i deca smesteni u centar, a za njih nema mesta. ljudi se stalno smenjuju.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

izvinite sto sam nestao, stvano sam u poslu ovih dana. javicu ovde kad budem isao da nosim stvari, da tada pokupim sta imate. higijene i hrane nikad nije previse.

 

Moja drugarica se zaposlila u Centru za pomoć azilantima, kaže da idu tamo jednom nedeljno, tako da stvari mogu da se odnesu i njima, kome je tako lakše.

Link to comment
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Lrkari bez granica otvaraju kancelariju u bgu, za pomoc migrantima :)

Drugarica radi kod njih. Pitao sam je da li im treba pomoc, kaze da su do sada imali samo manje donacije, ali da ce pitati pa javiti spisak sta im konkretno treba (generalno lekovi i/ili higijena). 

 

Pa ako ste OK  sa tim da se deo sredstava potrosi na stvari koje oni dele, onda ili da neko kupi u Bg i nadje se sa njima tamo, ili da skoknem(o) sledece subote do Kanjize/Subotice (ne zna jos gde ce biti tacno). Raspitace se i za to sta preferiraju.

Edited by Fins fleet
Link to comment

ja sam za, naravno

 

pomoć se isto deli svake nedelje oko 7 u parku kod stanice. tu im se kuva čaj i ideja je da se ljudi lično upoznaju s tim ljudima koji su tamo.

Link to comment

svako ko planira kolima u grcku, imace prilike da vidi citave porodice ili grupe ljudi koje hodaju ili biciklaju kako po srpskoj, a tako i grckoj makedoniji. a obe su vrele. ima dece, vode i prevoza im uvek treba, a i koristan savet za snalazenje po srbiji, srescete ih na svakom odmoristu i krasice vam put na letovanje poput cipkastog veza na ivici puta. kazu da je srbija dobra, od svojih prethodnika su culi da su male sanse da dobiju batine u grckoj ili u srbiji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...