Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Još 2 km - 1:54:49

 

Pada svetski opušteno, ali ne može ispod 2 sata nažalost.. Poslednji km pace 3:11, pada polako 

 

Vratio se, 2:53 je bio 40. km, ulazi u poslednji 

Edited by zoki
Link to comment

Sad nesto racunam u glavi, to je tempo ispod 3min po km. Dakle mogu da mu pariram tj. trcim pored njega nekih 400-800 metara otprilike, s tim sto ja posle toga padam u mukama a on pegla posle jos 40+ km tim tempom. Lebe mekani...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
Sad nesto racunam u glavi, to je tempo ispod 3min po km. Dakle mogu da mu pariram tj. trcim pored njega nekih 400-800 metara otprilike, s tim sto ja posle toga padam u mukama a on pegla posle jos 40+ km tim tempom. Lebe mekani...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


Ma to je kad gledaš prosek. Pre desetak godina sam završavao polumaraton kad me je overio maratonac pobednik u poslednjim metrima na terazijama. To kad zapne pred cilj to je korak od 5 metara. 100m ispod 12 sekundi garant.

Послато са ELS-N39 помоћу Тапатока

Link to comment

Ma kako god okrenes, jezive su brzine. Secam se kad sam bio u formi istrcao sam 11:42 valjda na 3km i dusa mi bila u nosu, dobrim delom jer ne znam da doziram nego se zaleteo prebrzo na pocetku pa posle kao usporio da mogu da izguram do kraja ispod 12min. Na 5km mi je najbrzi tempo ikad bio valjda 4:13 ili tako nesto.

Doduse kad gledam po keju ove ultra brze klince iz atletakog kluba, vidim da su gradjom ipak slicniji Afrikancima od 50 i kusur kg nego meni koji nisam krupan ali ipak na svoja 193cm vucem od 90 pa nekad i do 100+ kila, prosto ne ide.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
  • 7 months later...
  • 1 month later...

Nije nasledila samo talenat od tate za skok u vis već i od mame u dalj :) Skočila je pre 20 dana 6.54 u Zagrebu a 10 dana nakon toga u Atini 6.52. S tim skokom bi bila treća na prošlom U20 prvenstvu sveta a na onom godinu dana pre ubedljivo prva 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...