Jump to content
IGNORED

Ovde pitamo i sladimo se zajedno sa keksi kremom


Singer

Recommended Posts

On 11.5.2019. at 12:19, renne said:

Odličan krem, vredi probati
7414b9fc48efc420867a12ab928f5aa7.jpg


spacer.png

spacer.png

Ukoliko nisi, ovo probaj obavezno. Svaki ovdašnji Konzum i Bingo je imaju. Ova tamna sa 20% lješnjaka (ne crunchy, mada ima i ta vrsta) je bolja od Nutele, a ova blijeda tridesetpostotna je i bijelo iz Kinder Lade prejebala, komisijski utvrđeno :)

Link to comment
47 minutes ago, Ras said:

Ta dva (Maza) krema bi mogla da se iskombinuju - da se dobije crno-beli krem sa 50% lešnika.

:lolol:

đuko, ti li si?

Link to comment
On 15.5.2019. at 19:45, fikret selimbašić said:

a ova blijeda tridesetpostotna je i bijelo iz Kinder Lade prejebala

 

Ne verujem dok keksikrem ne potvrdi.

Link to comment

Meni je stvarno žao što on više nije ovde baš zbog Maze. Zimus se pojavila i sve najbolje o njoj su napisali, sirovine, receptura (tek trinaesti okušaj je usvojen) i ništa nisam vjerovao dok nisam probao. Onda je nas nekoliko ovdašnjih i par krem fanova iz dijaspore isprobalo i zaključilo da je ovo najbolji industrijski krem ikada proizveden na prostoru Jugoslavije, a i malo šire. Tridesetpostotni je 120% bijeli dio Kinder Lade, onih dvadeset procenata viška je tu zato što je Maza za toliko bolja :)

Link to comment
1 hour ago, fikret selimbašić said:

Meni je stvarno žao što on više nije ovde baš zbog Maze. Zimus se pojavila i sve najbolje o njoj su napisali, sirovine, receptura (tek trinaesti okušaj je usvojen) i ništa nisam vjerovao dok nisam probao. Onda je nas nekoliko ovdašnjih i par krem fanova iz dijaspore isprobalo i zaključilo da je ovo najbolji industrijski krem ikada proizveden na prostoru Jugoslavije, a i malo šire. Tridesetpostotni je 120% bijeli dio Kinder Lade, onih dvadeset procenata viška je tu zato što je Maza za toliko bolja :)


Ne znam da li si svestan sa čime se igraš... Ako nađem to čudo i probam i nisi u pravu, bićeš pronađen zbog davanja lažne nade sa jako ozbiljnim stvarima u pitanju...

Edited by Mil@n
Link to comment

Naravno da sam svjestan :) Nešto slično sam i ja kazao  drugaru koji je prije mene naletio na Mazu pa mi je sav oduševljen preporučio. Posebno oprezan sam bio jer sam se par godina ranije uvjerio koliko je šuplja priča kako je Lino lada=KL. 

Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...