Jump to content
IGNORED

Precenjeni filmovi/reditelji


Tsai

Recommended Posts

MashLeon profesionalac..ima jos sigurno, ne mogu sad da se setim
Evo ti, Tsai, kuda vode ovakvi topici... Čovek je napisao MASH, ja nisam u stanju da se prekrstim toliko puta, niti da se obratim za partijsku ili stručnu pomoć...
Link to comment
  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ajant23

    30

  • kobni zelaya

    15

  • Tsai

    14

  • Аврам Гојић

    13

Jbga kad bih se ja za svacim sa cim se ne slazem krstio ili obracao za pomoc, trebalo bi mi nekoliko zivota. Malo tolerancije ne bi bilo naodmet barem na ovom forumu.

Link to comment
Jbga kad bih se ja za svacim sa cim se ne slazem krstio ili obracao za pomoc, trebalo bi mi nekoliko zivota. Malo tolerancije ne bi bilo naodmet barem na ovom forumu.
Jesi ti onaj Bili Parsons koji je tamo™ izveštavao sa severa, uprkos talasima, sa Trirovske platforme za naftu?
Link to comment

Ako ti je nick tamo imao ime bili ispred tog nika ovde, mani me se daljih pitanja u pomalo prepoznatljivom stilu... :smoris: Da bih izbegao da ti kažem išta gore za Altmana...Ako nije, onda lepo... Imaš sreće što si na pravom forumu gde ima budala koji će ti objašnjavati otkud im onakve reakcije...

Link to comment

Pa, tsva, da se vratimo na post od koga je sve počelo:

Pa, trebalo bi ga oživeti, ali nisam siguran da je priključenje srca direktno na dalekovod idealno rešenje za reanimaciju...
Bravo, totalna novina...
Link to comment
Aronofsky, Slumdog millionaire.
Sve tačno - jedan kroz jedan. :)Nolana vadi Memento, ovo posle mu je sve treš. A sad malo ja.....Bekstvo iz ŠošenkaFajt klabRuski kovčegArgo
Link to comment

O-kej, tsva, ovaj se Parsons tri puta već vraćao na forum od moje replike njemu, a nije mi odgovorio, pa ti se dalje ganjaj sa njim: i ako je onaj Bili Parsons odande™ i ako nije...

Link to comment
Sve tačno - jedan kroz jedan. :)Nolana vadi Memento, ovo posle mu je sve treš. A sad malo ja.....Bekstvo iz ŠošenkaFajt klabRuski kovčegArgo
Ruski kovčeg, naravno...Darabont, preterivanje, ali nije on zbog režije onako visoko na IMDB-u...Argo nije dobio Oskara za režiju, nije bio čak ni nominovan, pa mi izmiče šta hoćeš sa tim... Veći ti je zicer da pljuješ Emerihov Anonimus :D
Link to comment

Jesam bili parsons, ali se stvarno ne secam te price o naftnim platformama. Mozda sam nesto lupetao ili se zezao ili predomenzionirao. Nemam problem sacinjenicom da ne budem u pravu, nemam nikakvo filmsko i muzicko obrazovanje. CakI sa maternjim jezikom imam problema. Ako si mi rekao bajbaj onda ok. Mada mozes da mi napises stagod...nemam problem cak i da ispadnem glup na forumu. Za razliku od mnogih.

Link to comment
Jesam bili parsons, ali se stvarno ne secam te price o naftnim platformama. Mozda sam nesto lupetao ili se zezao ili predomenzionirao. Nemam problem sacinjenicom da ne budem u pravu, nemamnikakvo filmsko i muzicko obrazovanje. CakI sa maternjim jezikom imam problema.Ako si mi rekao bajbaj onda ok. Mada mozes da mi napises stagod...nemam problem cak i da ispadnem glup na forumu. Za razliku od mnogih.
Pazi, meni nije bilo do ovog topica, a nije mi ni do gubljena vremena analize Altmana ili tvojih replika meni i drugih kojih se slučajno sećam...Ovo je topic tsai-a, koji sam mu u najavi i igrom slučaja povezao sa drugim aspektom sličnim nafti, pa se vas dvojica slobodno ganjajte...Boli me uvo da li si se šalio tada ili se šališ sada, ili oba puta... Ovo je topic ovog "mladog forumaša", pa se lepo vodite za ruke...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...