Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • BlackGeorge

    365

  • Filipenko

    359

evo i ovde, da ne bude samo na SZD, posto je ocigledno rec o zvanicnom stavu kluba a i nekim navijacima je ocigledno ok.

 

 

 

FK Partizan na svojoj zvaničnoj Facebook stranici okačio je sliku koja će svakako izazvati oprečne komentare.

 

fk-partizan-bog-ne-da-titulu-velika.jpg

Link to comment

E, ne možeš svetu ugoditi... Lepo kažu da im titula ič ne vredi ako grobarčići ne skiče od muke, grobarčići uzmu da skiče od muke i njima opet ne valja.

Link to comment

E, ne možeš polusvetu ugoditi... Lepo kažu da im titula ič ne vredi ako grobarčići ne skiče od muke, grobarčići uzmu da skiče od muke i njima opet ne valja.

Link to comment

evo i ovde, da ne bude samo na SZD, posto je ocigledno rec o zvanicnom stavu kluba a i nekim navijacima je ocigledno ok.

 

Dobro, "zvaničnu" fb stranicu  verovatno uređuju zaluđeni klinci -  za zaluđene klince. Izlazile su njima i gore stvari na pravom zvaničnom sajtu i izlaziće ponovo, biće materijala za pljuvanje. Nije ovo tako strašno, za standarde /marketinga/ ovog kluba

Edited by levi
Link to comment

i ja mislim da treba da prihvatimo standarde boljih klubova, pre svega ovaj - zadužuj se preko svake mere, zakon se na nas ne odnosi. u kombinaciji sa - reprogramiraj do besvesti, al nikada ne plati.

 

a čini mi se da bi lakše savladavali protivnike ako im uzmemo igrače i ne platimo ništa, pa ih onda naredne sezone regularno deremo pošto nemaju para ni za vodu. ono, nemamo ni mi, al mi smo izuzetak jer smo stub.

 

treba učiti ako želimo da nam bude bolje. i nama i čitavoj državi.

Link to comment

a čini mi se da bi lakše savladavali protivnike ako im uzmemo igrače i ne platimo ništa, pa ih onda naredne sezone regularno deremo pošto nemaju para ni za vodu. ono, nemamo ni mi, al mi smo izuzetak jer smo stub.

hoces reci da treba uciti od kkp

Link to comment

Ne znam ko vodi stranicu, ali ovo nije prvi put da se radi nešto retadirano. Ili je možda samo mislio da je #boghumora

 

+1

 @billy bi da priblizi partizan govnjivosti voljenog mu stuba. i to tako jeftinim pokusajem koji su odma podrzali dezurni iz njegove bratije. tako je to kad se divis slobe,radmila bogdanovica,arkana,garde,jso projektu. zato sad se dive onoj zastavi iz vukovara na poslednjem derbiju.. ili je ovlas pomenu u negativnom kontekstu;eto deca severa se zaigrala. sad "ne vole" vucica osim na topiku voljenog im stuba.tu ga precutkuju.uobicajena stvar.tako je bilo i u slobinoj eri.

 

zato jedva cekam tu titulu vasu,jedva cekam to opste veselje i bolji zivot da se sprdam sa stubom jos dugi niz godina.sve sto su vasi fudbaleri napravili vas stub se posro po tome

ziveli historijski dani stupova!!!

 

zato bi predlozio moderaciji da se se topik o vucicu,kk zvezdi i fk zvezdi spoje u jedno

Edited by bradilko
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...