Jump to content
IGNORED

Planinarenje i hajking


barrcode

Recommended Posts

barrcode, tebi fala, da nije tebe bilo, ne bi ni mene tamo bilo :)Ovo su slike sa telefona, slikao sam aparatom, pri kraju sam obrade, pa će bude malo detaljniji osvrt.. Nismo penjali špičje, a i da ti kažem iskreno i ovako je tempo bio opak, možda je i bolje.Imali smo super vreme, doduše, mi kada smo krenuli od onog doma kod početka uspona ka Kanjevcu ka 7 jezera - na nekom prevoju nas uhvatio opasan grad i pičio po nama jedno 15 minuta uz sve sevanje, grmljavinu i sl. Zanimljivo iskustvo :)
nema na čemu.nadam se da me nisi u nekom trenutku psovao, u naletima onih "šta-mi-je-ovo-trebalo" momenata, te da je Bobiša opravdao moje preporuke.
Link to comment

Tih momenata nije bilo, na sreću, mogu samo da ti zahvalim još jednom, jer da nije tebe, ne bih bio ovde i oslonio oči na ovo (ostatak slika uskoro, samo da završim Japan :) ):965891_10151728475597626_695405534_o.jpg

Link to comment

Deluje zaista moćno.Inače za slepce (kao što sam ja), koji su trenutno zakopani u Beogradu, može se za male pare napraviti dobar izlet: voz Beograd-Vršac, odličan, nov ruski, sdelano 2012, ima klimu, WC sa tečnim sapunom i toalet papirom, putuje sat i četrdeset pet minuta, povratna karta je 520 din.Od vršačke železničke stanice se, bogami, ima penjati do Guduričkog vrha 5 sati, naravno, smešna je visina (650 m), ali ne može se stići na poslednji voz u 6 po podne, mora se prespavati u planinarskom domu.Ali zato se može popeti na Lisičiju glavu i vratiti se istog dana.edit: dobar način da se nekako sačuva kondicija, mislim da ću za par dana ponovo.

Edited by Anonymous
Link to comment
  • 1 month later...
Da..
ako ako... lepa je to tura. Alpski ambijent potpuno. Kvari utisak jedino meteo stanica na samom vrhu. skoro pa tri iljade metara... malo li je. :)(nas dvojica ćemo se izgleda mimioći za par sati u petak u Skerlićevoj :) )
Link to comment
  • 2 weeks later...

Subrin amfiteatar:y6i7.jpg8ldu.jpgz65n.jpg5ybk.jpgp70n.jpg65un.jpgSledeći put ću proći tuda kasnije i imati lepše svetlo, pa će fotografije biti bolje.Orjen sedlo u svitanje:7uwe.JPGLevo Bjelasica, srednje desno Durmitor, pored Komovi, desno Prokletije.qwou.jpgNajviši vrh Jadrana (Zubački kabao, 1892 m), konačno osvetljen kako treba da bude.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...