Jump to content
IGNORED

FAF


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

Parazit sjajan samo mi je sad malo zao sto nisam sacekao da ga gledam u redovnom repertoaru.

 

Talaso ok, zabavan ali realno dosta ispod ocekivanja. Ukratko Depardje i Uelbek izigravaju egzistencijalisticke Stanlia i Olia.

Link to comment
  • 11 months later...

Tja, mrsav program.

 

Dupijea vredi ispostovati, zaplet zvuci preopiceno i za njegove standarde - Two simple-minded friends discover a giant fly in the trunk of a car and decide to domesticate it to earn money with it. :D

Link to comment

Na koju je foru autorski u bioskopima - i to još najavljeno na fejsu sa zvezdicama, srcima i čime već ne - u "najboljim" bioskopima. :unsure:

Iz programa mi deluje kao da će film-događaj biti šestočasovni DAU Iije Kržanovskog (ne znam da li je dobar izgovor) kojeg nismo gledali u bioskopima još od famozne sorokinovštine zvane 4, ovo je megalomanski projekat na kome radi već cirka 15 godina? :ph34r: Evo i malog rimajndera....

Link to comment
  • 2 weeks later...

U četvrtak 3. decembra u 17h na Festivalu autorskog filma, u svečanoj sali Kinoteke,
biće održana promocija knjige „Pčelinjak u osinjem gnezdu” – Monografija Jovana Živanovića.
Autor knjige je Bogdan Zlatić, a izdavač Filmski centar Srbije.

 

Monografija sadrži uvodni tekst o životu i filmskom opusu Jovana Živanovića, 
opsežan retrospektivni intervju sa autorom koji osvetljava okolnosti iz njegovog života i rada,
studijske analize njegovih filmova koje su napisali eminentni filmski kritičari,
te kompletnu filmografiju realizovanih i nerealizovanih projekata i selektivnu bibliografiju
njegovih objavljenih tekstova i napisa o njemu.

Link to comment
  • 11 months later...
Quote

Postoje neki upravni odbori, a predsednica Upravnog odbora Filmskog centra Srbije je jedna moralna nakaza koja se zove Jelena Trivan i koja je bila u Demokratskoj stranci, pa je prebegla kod ovih, a sada služi kao policajac. Ona radi raznorazne smicalice. I ja se ponovo suočavam sa tim. Ja sam celog života imao taj pritisak, te mračne sile. Pa ili izdržite ili ne izdržite – zaključio je Goran Marković.

 

https://nova.rs/kultura/goran-markovic-rezim-pokusava-da-me-osujeti-ceo-zivot-se-suocavam-s-tim/

  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, Tsai said:

Gledajte Memoriu

to mi je bilo na spisku. ves anderson, dva rumunska baksuzni seks i ljubavne priče, bugarski časovi nemačkog... i ako bi mi ostalo para kelte i 10 upola. 

ma sigurno su svi sranje

Link to comment
16 minutes ago, slepa živana said:

 baksuzni seks

 

Dobar je, mada mi prvi deo price (od tri) nije delovao obecavajuce (muz hteo da ide kuci :laugh::isuse: ) To mi je bio prvi film u bioskopu ove godine, krajem juna kada su se ponovo otvorili posle dugog zatvaranja od novembra.

 

Ja bih gledala ove:

https://faf.rs/portfolio-item/rampart/

https://faf.rs/portfolio-item/konacna-sloboda/

https://faf.rs/portfolio-item/kupe-broj-6/

(autor onog slatkog filma "Najsrecniji dan u zivotu Olija Makija" a evo i recke iz pera Marka Stojiljkovica)

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Ja stigao da pogledam dva - Kupe broj 6 i Grobnicu za kapetana Volkonogova, oba sjajna. Sad mi je zao sto nemam vremena da uhvatim jos neki, program je super, valjda bude ponesto na bis za vikend.

Link to comment

Pokušala sam da se registrujem na sajtu bioskopa fontana, ali stalno se pojavljuje nekakva greška, probala sam i sa dva telefona i sa laptopa, ne ide, uvek isti poblem koji ja ne umem da rešim

Htela bih da rezervišem dve karte sutra za 17 h, za Memoriju.

Ima li neka dobra dušica da mi se javi u inbox da mi to rezerviše ?

 

htela sam da gledam danas u kolarcu ali sve karte rasprodate :cry:

 

ovo mi poručuje stalno kreten :angry:

fontana.jpg

Link to comment
1 hour ago, Skyhighatrist said:

Probao iz tri browsera (Edge, Chrome, FFox), neće ni iz jednog :dry:

:sad:

ed.

a sedišta se u međuvremenu popunjavaju

e da mi je znati kako ? da li su to neki koji su ranije registrovani ?

Edited by dùda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...