Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Toeto, sad znamo i zašto je Kalina popasao disciplinsku :fantom:

Pomisao da će ono đubre od psihopate svaki uspeh košarkaša i košarkašica iskoristiti za svoju promociju mi ostavlja vrlo gorak ukus. :puke:

Link to comment
5 hours ago, copkillah said:

Uostalom, šta dramite, videli smo kako su Hrvati prošli kada su odstranili Nikolu Kalinića iz tima :fantom:

 


Opet nam sleduje srebro?!

Link to comment

I tako...jedno boljenje kurca za reprezentaciju Vučićistana u najavi.

 

Verovatno još jedina manifestacija kolektivizma vezanog za bilo šta iz Srbije prema kojoj nisam bio ravnodušan ili je prezirao. No, šta je tu je.

 

Kvalitetan user Djordjevića po svom bajkovitom legasiju. Stvarno sam mislio da je bolji od ovoga.

Link to comment
25 minutes ago, levi said:

Suzana Vasiljević, savetnica za medije predsednika Srbije, potvrdila je za Insajder da je imenovana za jednog od novih članova Upravnog odbora Košarkaškog saveza Srbije

 

„Imenovana sam na predlog Košarkaškog saveza Srbije s idejom da na Svetskom prvenstvu košarkaše, njihov ugled i uticaj, kao i u ostalim sportskim takmičenjima, iskoristimo za promociju Srbije i da ih uključimo u sve marketinške aktivnosti koje za cilj imaju podizanje ugleda zemlje u svetu. Funkciju obavljam bez ikakve nadoknade“, navela je Suzana Vasiljević za Insajder.

 

https://insajder.net/sr/sajt/vazno/14984/Suzana-Vasiljević-za-Insajder-Čast-mi-je-što-sam-imenovana-u-Upravni-odbor-Košarkaškog-savez-Srbije.htm

 

:laugh:

Sve izgubili....

Link to comment
12 minutes ago, Ivo Petović said:

I tako...jedno boljenje kurca za reprezentaciju Vučićistana u najavi.

 

Verovatno još jedina manifestacija kolektivizma vezanog za bilo šta iz Srbije prema kojoj nisam bio ravnodušan ili je prezirao. No, šta je tu je.

 

Kvalitetan user Djordjevića po svom bajkovitom legasiju. Stvarno sam mislio da je bolji od ovoga.

 

Još samo  da objasniš kakve veze ima Đorđević sa imenovanjem Suzane Vasiljević u Upravni odbor KSS-a?

Link to comment
8 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Još samo  da objasniš kakve veze ima Đorđević sa imenovanjem Suzane Vasiljević u Upravni odbor KSS-a?

O jebem te zivote

 

 

 

Koja tuga sve ovo

 

 

 

Ali sta ima veze, kalina je ionako dao svega 2 poena kad smo pre 4 godine....

 

Inace, zanimljivo, aj na stranu boban i oatali sa spiska, ali niko nije pomenuo npr divca, kad se govori o politici u kosarkaskoj reprezentaciji

Ili jos bolje, kritici zlocinacke vlasti

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...