Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

41 minutes ago, Jumanji said:

Pitas najnormalnije sto ne pravite ajvar, jer stvrno nemam predstavu koliko je paprika na Zapadu, i dobijes ne smaraj??

Okej.

 

Ok hvala @adam

A daaaaj, ne sme čovek ni da se našali s tobom... 

Link to comment
5 hours ago, Jumanji said:

Pitas najnormalnije sto ne pravite ajvar, jer stvrno nemam predstavu koliko je paprika na Zapadu, i dobijes ne smaraj??

Okej.

 

Ok hvala @adam

 

oni imaji one holandske babure, pakovane po tri u kesi, zelenu, crvenu i žutu. ja jednom napunila te, pitala me engleskinja da li sme posle crvene i žutu da proba, mislila to nešto drugačije :D

Link to comment
20 minutes ago, askeladden said:

Ima kod Turaka paprika koliko hoces i kakvih hoces.Cak i iz Makedonije .Ima doduse i Mamas ajvar,pa mi se ni ne pravi.

ima i ovde kod turaka raznih paprika al tih mesnatih za ajvar nema ispod 6 funti kilo. pa racunaj...

 

al ima ajver sto je @jms_ukokacio pa mi se ni ne pravi. dovoljno da zelja mine dok se ne ode u domovinu na domaci.

Link to comment

Ja sam nedavno razmisljao zasto mi se ajvar vise i ne jede onoliko koliko sam ga jeo u detinjstvu, pojedem teglu godisnje i to uz proju, i razmisljao sam o kevinom ajvaru i shvatio da ono sto mi se zapravo svidjalo je bio patlidzan u kombinaciji sa paprikom. Jel ima neki dobar kupovni sa tom kombinacijom? Ili u sve ide patlidzan pa mi teorija pada u vodu?

Link to comment

Ako ide u svaki onda jbg, izgubio sam ukus za ajvar. Patlidzan bi definitivno trebalo da ubacim u ishranu, kad vec nisam bio u Grckoj na moru, da se setim omiljenog jela, musake sa patlidzanom.

Link to comment
2 hours ago, ordi said:

 

oni imaji one holandske babure, pakovane po tri u kesi, zelenu, crvenu i žutu. ja jednom napunila te, pitala me engleskinja da li sme posle crvene i žutu da proba, mislila to nešto drugačije :D

 

Ima sad i dugih spicastih crvenih, ili na komad ili u kesi po dve :D

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...