Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

On 26.8.2018. at 15:06, Host said:

 

Kad smo kod sira, Hansolo mi pre neki dan napravila zazubice baba ganusom, pa sam morao i ja da napravim. Ubila me lijenost, pa sam mazao na sugave tortilje. Jel imamo dobar recept za hleb od pite?

 

 

helouuuu, klik

Link to comment
On 25.8.2018. at 11:23, beyoncé said:

za hedonizam i renesansu išli smo i do tetova da jedemo svinjski file u sosu od badema, lešnika i banana :rolleyes:

i svinjetinu sa sosom od kruške (mada smo identifikovali i neke šljive u njemu, svejedno, fantazija od sosa)

 

  Reveal hidden contents

bnn.jpg

 

krk.jpg

 

 

tu sam jela i salatu od potočarke, oraha, vrganja i suvog paradajza, drugu sa ajsbergom, rukolom, artičokama, kaprima, kukuruzom, svežim krastavcem i čeri paradajzom i još neke, pa neku čokoladnu loptu koja se zaliva vrućom čokoladom i urušava se na tvoje oči da bi otkrila u sebi čokoladni krem sa malinama... perverzno

 

ukoliko sutra ipak odemo na ohrid, a ne u trebinje (dilema je jos uvek, pre polaska i kupovine osiguranja cemo konacno resiti) molim te mi reci u kom ste restoranu u tetovu sve ovo jeli?

 

Link to comment
8 hours ago, nezvanova said:

ukoliko sutra ipak odemo na ohrid, a ne u trebinje (dilema je jos uvek, pre polaska i kupovine osiguranja cemo konacno resiti) molim te mi reci u kom ste restoranu u tetovu sve ovo jeli?

 

restoran se zove bakal, na ulazu u selo brvenica

izlaz za selo je pre tetova

 

mesto je veoma prostrano, ima veliku baštu sa mnooogo cveća i podnošljivu dozu kiča

ihttps://www.tripadvisor.rs/Restaurant_Review-g674832-d7255255-Reviews-or10-Restaurant_Bakal-Tetovo_Polog_Region.html#photos;aggregationId=&albumid=101&filter=7&ff=123638245

usluga je besprekorna, a muzika neočekivano fina

pošto su počeli kao pekari, pored restorana je i njihova pekara. ako odlučite da odete tamo, ponesite usput makar hleb sa orasima i suvim grožđem :)

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...