Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/3, NHL 0/1, NBA 0/1, NFL 1/1, tenis 0/1. Na fudbalu je pao najsigurniji 3+ mec, no tu sam bio u plusu i sa ova dva tiketa. Chicago je ponovo izgubio od tima, koji igra back-to-back. Bolje da nisam gledao to, vec "brepim"over, pa sta bude. Za NBA, vec smo komentarisali mec u Torontu, ovo ostalo nakon toga i nije bilo bitno. NFL prosao slucajno, kada se vec oprostih od tiketa. Tenis nije mogao mnogo losije. WTA deo nepogodljiv, muskarci ok, no ja retko igram cisto njih. Glavni tiket pao na Anu, sporedni na neki WTA over, za dalje ne znam. Ja na WTA meceve, igram samo undere i ne kapiram, koji mi je djavo bio juce. Glup dan. Nedelja je i ranije, van MLB sezone, sluzila za pomaganje kladionicama.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Philadelphia 5+

St. Louis-Colorado w1

 

Los Angeles-Calgary w1

San Jose-New Jersey w1

 

Kvote, 2.00, 2.04. Islandersi igraju protiv nepredvidljivih Flyersa, te cu probati golove, posto gosti i daju i primaju dosta golova. Blues u odlicnoj seriji. Colorado u solidnoj formi, no ovo je neugodno gostovanje. Probah Kingse, mada igraju lose, ali moraju i oni proigrati, kvaliteta sigurno imaju. Sharksi protiv i dalje nekompletnih Devilsa. Drugi dabl slabije.

 

 

NBA

 

Atlanta-Detroit w1

LA Clippers-Boston w1

Houston-Indiana w1

Portland-Sacramento w1

 

Golden State-Denver P>108.5

 

Phoenix-LA Lakers P>107.5

 

Memphis-Dallas P>101.5

 

Kvote, 1.62, 1.85, 1.85, 1.85. Par fikseva na izrazite favorite, mozda i dodje jednom. Standardni over timovi, kada je rec o prva dva singla. Potonji odigrah zbog Dallasa, ali za manji ulog.

 

 

Tenis je krenuo dosta lose. Uvek ima iznenadjenja, no ovo je preterano.

Sastavih cisto muski tiket, Wawrinka H1(-2.5), Ferrer H1(-1.5), Djokovic <9.5 gemova prvi set. Kvota 2.17. Tu je naravno i propratni(kvota 25), no za njega se i ne nadam previse.

Link to comment

Nadal je ladno 1,20. Poklon kvota :) Južnji je raspad, nisam verovao da ću dočekati da na nekog Fed/Djok/Nad kombinacija bude preko 1,10 prvo kolo..

 

Leonardo Majer 1,60

Šardi 1,40 jeste da je protiv Ćorića ali mislim da nema šansu Ćorić

Kukuškin 1,32

Gulbis 1,50

Karlović 1,30

Sepi 1,50 svi očekuju neki maratonski meč jer takav uvek igra sa Istominom, ja očekujem laganu pobedu

i za hrabrije Troicki 1,80

Souza 1,60

 

Leonardo Majer je bio takav poklon, zato Kukuškin i Gulbis očekivano rekao bih prodali. Od Gulbisa se nisam nadao, a Kukuškin verovatno umoran od onih mečeva u Sidneju. Jbg. Drugi tiket sam lepo uhvatio i Troickog i Souzu,Matoševića,Melcera,al me prodao Kavčić.

Link to comment

Timi, isplati ti li se braniti Kirgiosa?

 

Isplatilo bi se da sam branio pre pocetka sa kvotom 2 da nece uzeti hendikep gemove. Al tada jos Viktor mrljavio, pa nisam bio 100% siguran. Kad je krenulo, vec nije bilo isto, a i bio sam u guzvi. U svakom slucaju mnogo sam se zajebao sto nisam branio. Ovako sam dobar skoro duplo od uloga, a da je on usao bilo bi cak puta 4. Al jbga, vazno da se odlicna serija nastavlja.

 

Danas nista zanimljivo ceo dan, odigrah u poslednji cas Plzen-Hanover, neka prijateljska. Plzen favorit. I jednostavnom logikom gde Ceh moze biti favorit protiv Nemca izigrah, al na sitno Hanover golove, kvote ogromne, al prijateljska je prijateljska pa nema silovanje.

 

u oba - 3 

3+ - 4

4+ - 10.6

prvo 2+ - 5

drugo 2+ - 3.95

 

I iste igre, isto sitno i Hapoel Afula. Kvote samo malo manje od ovih da ne pisem sve isto.

Link to comment

Theanswer pa gde nadje Kavcica :isuse:

Za nocas WTA:

Stephens-Azarenka 2 (1.36)

Stosur-Niculescu 1 (1.23)

Cibulkova-Flipkens 1 (1.29)

Falconi-Kanepi 2 (1.26)

Brengle-Petkovic 2 (1.59)

ovo su mi najveci fiksevi mada nebi me cudilo da opet bude neko iznenadjenje,nego sto raste kvota na Jelenu.

Edited by Cash
Link to comment

Theanswer pa gde nadje Kavcica :isuse:

 

 

To je moj inače problem kada igram tikete. Odigram jedan glavni i na drugi onda stavim za manji ulog ono što ne smem na prvi i kad vežeš par parova koje ne smem da stavim na prvi i ubacim tako još nešto što je realno 50-50 nađe se jedan Kavčić. U ovom slučaju nisam smeo Souzu i Troickog da stavim na prvi a malo mi bilo para da vežem ove pa sam ubacio i Melcera i Matoševića i naravno Kavčića. Dečko je degenerik, gubio je 5:0 u tajbrejku trećeg, poveo 6:5 i onda je Dakvorta usrao neki servis koji je za milimetar kačio liniju za 6:6. Onda je Kavčić napravio minibrejk i servirao na 7:6 za set, ovaj jedva vratio servis i ovaj naravno zapucao FH u mrežu. Tad se raspao. Još je u četvrtom setu Dakvort počeo da zove trenera, imao je problema da bude na nogama, mislio sam ako ode u peti sigurno dobija Kavčić, ali je odigrao peti u WTA stilu kao da je on vodio 2:1 pa ovaj izjednačio. Totalni kreten. Ako me nešto nervira u tenisu a nervira me inače x stvari to je body language tenisera kad krenu da gube, pa počnu preko kurca da igraju kao dobri su oni inače samo ih sad neće, sve je protiv njih, sve se urotilo pa ću sad da budem šmeker i ispucavam lopte u aut i u mrežu. Bednik. 

Edited by theanswer
Link to comment

Što se WTA tiče, tu samo nešto uživo ili na neko iznenađenje mogu da igram. Bukvalno, to mi je ko da odeš da igraš neki aparat, i da se ne namešta, ne možeš dobiti

Link to comment

Zato sto je u ocajnoj formi na pocetku sezone i boli je paja za tenis, a Bacinski je solidna. Ipak, ja cu da zategnem singlic tu, ipak je dosta iskusnija a ovo nije neki levi turnir i trebalo bi da je motivisana maksimalno.

 

Kasnije ostali parovi, mada sam prosao dve noci za redom i veceras cu izduvati sigurno :D

Link to comment

Zato sto je u ocajnoj formi na pocetku sezone i boli je paja za tenis, a Bacinski je solidna. Ipak, ja cu da zategnem singlic tu, ipak je dosta iskusnija a ovo nije neki levi turnir i trebalo bi da je motivisana maksimalno.

 

Kasnije ostali parovi, mada sam prosao dve noci za redom i veceras cu izduvati sigurno :D

Kako ti se svidjaju moji predlozi :D

Link to comment

tenis nije loš uživo sa ovim ženama, tu ako se zabodu prave slomživčarke na pravoj podlozi, brejkovi samo pljušte, preokreti, nezamislivi padovi i slično. ali i tu čovek treba da pazi da se ne zaigra mnogo. ovako samo birati 10 ili 12+ gemova na meč servisera, birati po dva-tri takva meča po tiketu i kraj.

Edited by Malvo
Link to comment

Ja sam bio ubedjen, da bar Ana, nece ispasti ovako rano, no prevari se covek. Inace izbegavam WTA fiks. Kod zena ostaje da igram, samo minus prvi ili drugi set, na ove top igracice(to sam ranije samo i igrao) U muskom delu je fiks obicno ok. Nocas je sa ATP strane fiks dosao dobro. Na tiketu sa 13 parova, pogodim svih devet muskih parova i promasim sva 4 zenska.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...