Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

7/8 (NHL 7/8). Poprilicno neverovatan pad kombo tiketa na Coloradu. Stoji da je i taj niz od 18 pobeda kod kuce morao negde da se zavrsi, no bas protiv Arizone, mi je sokantna stvar (plus su ovi izjednacili sa izvucenim golmanom 38 sekundi pre kraja i zatim dobili penal seriju). Overi su prosli rutinski, cak bih i na 7+ prosao svuda. Islandersi i Vegas lagano, dok su se Boston i Tampa namucili prilicno. Siri tiket je ponovo oborila Philadelphia (vidi se da su mi omrazen tim oduvek). NHL procenti su pristojni i dalje, mada nerviraju ovi tesni padovi kombo tiketa (plus je to bila najmanja kvota). Ok dan.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

NHL

 

NY Islanders-Seattle  pob1 (OT&SO)

 

Washington-Edmonton 7+ (OT&SO)

 

Arizona-Calgary pob2 (OT&SO)

 

Chicago-Minnesota 6+ 

 

Kvote 1.58, 1.93, 1.34 i 1.61.

Islandersi igraju dan za danom, no isto vazi i za goste, pa ocekujem pobedu domacina, tim pre sto su konacno kompletni. Kod Edmontona su golovi jedino resenje, pa izaslo na dobro ili lose. Danas sam ih odigrao nesto hrabrije, posto im je napad zakazao protiv Senatorsa. Calgary je jasna igra, ipak je Arizona medju 2-3 najslabije ekipe u ligi. Minnesota ima poduzi efikasan trend. Razmatrah i 7+, no da se ne zalecem previse.

Sada nam sledi All-Star pauza (4 dana), taman kada sam se odvikao od ozbiljnijeg igranja fudbala.

 

Prateci tiket, sve pob (OT&SO),Minnesota, LA Kings, Edmonton. Kvota 5.44.

 

Fudbalski tiket, Benfica 3+, Rayo Vallecano 1X, Valencia 1X, Antwerp 2+, Gent 2+, Mexico 1X, Flamengo 2+, Vasco da gama 1X, Fortaleza X2, Gremio Porto Alegrense 1X, Internacional X2, Gremio tim1+, Atletico Mineiro MG X2. Kvota 8.45.

 

NBA tiket, LA Lakers >214.5, Sacramento >223.5, Utah >219.5, Dallas pob1 (OT), Cleveland H2(+5.5), Boston H1(+3.5), Memphis H2(+4.5), Philadelphia pob1 (OT). Kvota 10.44.

Link to comment

2/4 (NHL 2/4), prosao je prateci NHL tiket (5+ kvota). Lagani over na Edmontonu; neocekivan poraz Islandersa; Calgary bez vecih problema; Minnesota resila Chicago lakse od ocekivanog. Na sirem tiketu su prosla 3 fiksa. Fudbal i NBA ponovo nekorisni. I ovo spada u korektan dan, mada sam mogao odigrati bolje.

Minimalni ulozi (standardni).

 

Danas mi se nista nije dopalo za ozbiljniju igru, te odigrah par sirih tiketa (razmatrao sam Real Madrid X2 i par fikseva na hokeju), no rekoh mozda je bolje da ne pokusavam hrabrije.

 

Fudbalski tiket, Real Sociedad 1X, Real Madrid X2, Fluminense 1X, Botafogo 1X, Goias 1X, Anderlecht X2. Kvota 2.55.

 

Hokejaski tiket, sve pob (OT&SO), Skelleftea, Vaxjo, Aalborg, Ilves, Pardubice, Stavanger, Sparta Sarpsborg. Kvota 5.28.

 

NBA tiket, Golden State >214.5, Toronto >217.5, Atlanta >216.5. Kvota 3.24.

Link to comment

Pomalo neocekivano prodjose 2/3 prateca tiketa. Fudbal je naravno pao, na dvoznak promasih oba para kod Spanaca. Hokejaski tiket je doneo dva tesna prolaza (Pardubice okrenuse 3-5, Ilves dobija 1-0 nakon penala). Razmatrao sam ovih 7 parova za singlove (5+ kvota ukupno, no nije mi se bio dopao mali prostor za promasaje; jedan par max). U NBA delu 3 lagana plusa i 3+ kvota na kraju. Fin dan, uz minimum nerviranja.

Minimalni ulozi (standardni).

 

I danas bez singlova, sa par tiketa za pracenje.

 

Fudbalski tiket, Getafe 1X, Marseille 1X, Man Utd 2+, Volendam 3+, Ajax II 3+, Emmen 1X, Arsenal U23 3+, Everton U23 2+, Fulham U23 3+, Norwich U23 2+. Kvota 8.22.

 

Hokejaski tiket, Znojmo 6+, Graz 5+ (OT&SO), Fehervar 6+, Herlev 7+ (OT&SO), Poprad 6+, Zvolen 7+ (OT&SO), Odense 5+ (OT&SO). Kvota 16.78.

 

NBA tiket, Dallas >206.5, Denver >214.5, Utah >220.5, San Antonio >227.5, Toronto >207.5, Indiana >224.5. Kvota 10.42.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ovaj sistem sa sirim tiketima se pokazao korisnim, tokom prethodna dva dana, te na isti nacin odigrah i danas (samo je glavni tiket odigran jace, a ima istu svrhu kao kombo tiket). Juce prodje hokejaski tiket sa golovima (16+ kvota), prijatno iznenadjenje nema sta. Za prolaz se cekao 7+ na paru iz Danske (Herlev-Esbjerg), koji je sa 0-3 otisao u zavrsni period; dva brza gola domacina i 3-5 na kraju. U NBA delu je do Dallasa sve islo lepo, a onda cap, 89 poena u drugom poluvremenu. Kada se setim kako su bili efikasni po dolasku Doncica, u odnosu na ovosezonski smor (sam sam kriv, posto sam rekao da su no bet za mene). Jos jedan lep dan.

Uglavnom minimalni ulozi, osim kada je rec o glavnom dnevnom tiketu (gde je uplata 5 puta veca).

 

 

Kombo tiket, Hoffenheim 2+, Bayern 3+, Inter 2+, Fiorentina 2+, PSV 2+. Kvota 3.11.

 

Jedan od pratecih tiketa, sve P1+, MK Dons, Charlton, Morecambe, Rotherham, Sunderland, Ipswich, Forest Grenn, Leyton, Crawley, Swindon, Aldershot, Woking, Chesterfield, Kings Lynn, Torquay, Dover, Yeovil. Kvota 450.99.

 

Hokejaski tiket, USA (w) 7+ (OT&SO), Znojmo 6+, Villach 6+, Herlev 7+ (OT&SO). Kvota 5.82.

 

NBA tiket, Portland >219.5, Washington >215.5, Memphis >214.5. Kvota 3.11.

Link to comment

U cemu je fora sa ovim FA Cup mecevima. Sinoc mi 1-1, sad Chelsea sa jakim sastavom 1-1, West Ham gubi 1-0. Plus su sve neki dosta slabiji protivnici u pitanju.:huh:

Edited by Miljenko
Link to comment

Chelea i West Ham igraju produzetke.:lolol: Ne znam nijedan sport gde bi ekipa iz sestog ranga, mogla da odigra egal protiv one iz najviseg; isto vazi i za Plymouth i nazovi najbolji tim u Evropi.

Inace je zenski hokej previse neefikasan (bar je tako cim sam ja uzeo neku utakmicu da gledam/igram). USA iz totalne dominacije (36-6 u sutevima), samo 2-0; ocekivao sam bar 5 komada nakon dve trecine (nebitno kako rasporedjeni).

Link to comment

Englezi su majstori da odigraju 0-0 poluvreme na najverovatnijim mecevima (4 favorita i nista). Na osnovu cega postavljaju te fiks kvote, nikada mi nije jasno. Plus je i najverovatniji mec u Nemackoj takodje bez golova.

Link to comment

Ceka se 2+ na Fiorentina-Lazio za kombo; naravno da je poluvreme 0-0. Prilicno mrtvih pola sata, a onda jedan zicer Fiorentine I par dobrih sansi gostiju, no realizacija katastrofalna I kod jednih I kod drugih.

 

Link to comment

Prodje kombo tiket (3+ kvota), taman sa dobro tempiranom uplatom (5 puta vecom). Mainz jedva prolazi; Bayern i PSV lagano; kod Italijana su se drugi golovi cekali poduze, no na kraju je cak i 3+ dosao. Siri tiketi ni blizu. Jedino je NBA doneo pad na jednom paru, neverovano mali broj koseva na Sunsima. Ponovo fin dan.

Isti sistem koristim i dana, a bonus je odigrana progresija sa izaslim tiketom.

 

Kombo tiket, Bolivar 3+, Always Ready 2+, The Strongest 2+, Ajax 3+, Dortmund 3+, Juventus 2+, Porto 2+, Atalanta 2+. Kvota 5.50.

 

Prateci tiket, sve P1+, Porto, Sporting, Plzen, Feyenoord, Ajax, Basel, Young Boys, Dortmund, Anderlecht, Genk, Real Madrid, Liverpool, Atalanta, Sassuolo, Napoli, Juventus, Celtic, Rangers, Nice, Strasbourg, Rennes, PSG. Kvota 528.80.

 

Hokejaski tiket, USA(w) 7+ (OT&SO), Stjernen 6+, Zvolen 5+ (OT&SO), Presov 5+ (OT&SO), Kosice 6+, Slovan Bratislava 7+ (OT&SO). Kvota 11.21.

 

NBA tiket, Chicago >212.5, Denver >223.5, Houston >223.5. Kvota 3.15.

Link to comment

Sta se desava sa ovim Italijanima, kada kao i juce, nema gola u prvom poluvremenu, na 2/3 meca. Ocekivao sam odmah bar 2-0, da predjem na pracenje sledece utakmice. I to je Atalanta izvela prilicno jak sastav (kako ja volim da kazem, sta uopste mogu da igraju sa njima, kada su u gostima truba i protiv prosecnih timova).

Ha 0-1 i crveni za domacina. I posle se ne favorizuju poznatije ekipe.

Link to comment

Prodje ponovo kombo tiket (5+ kvota), a tu je i prateci NBA tiket (3+ kvota). Na fudbalu je bilo par tesnih meceva. Atalanta prolazi u drugom poluvremenu, u porazu; Ajax dovoljnih 3-0; nedovoljno iskoriscene kanonade na Dortmundu i Bolivaru; Always Ready i vise nego sto je trebalo; The Strongest dobro predosetih, a slicno se moze reci i za Porto (2-0); Juventus je vec standardno metiljav, pa su i 2 gola cesto previse. Cak je i NBA ponovo doneo nesto. Hokejaski tiket je bio blizu, ali je zafalio gol na Slovanu iz Bratislave. Odlican dan (drugo prebacivanje kombo tiketa je uvek dobra stvar).

I dalje bez singlova (za sutra cemo jos videti).

 

Kombo tiket, Znojmo 6+, Toronto 6+. Kvota 2.37.

Nisam zeleo da eksperimentisem previse, plus je pokusaj treceg vezanog kombo tiketa u pitanju.

 

Prateci tiket, Kloten 7+ (OT&SO), Olten 6+, Sierre 5+ (OT&SO), Biasca Ticino Rockets 5+ (OT&SO), Rungsted 5+ (OT&SO), Lausitzer 6+, Ravensburg 5+ (OT&SO), Kassel 7+ (OT&SO), Landshut 7+ (OT&SO). Kvota 26.82.

 

Fudbalski tiket, Tottenham U23 4+, Man City U23 P1+, Leeds U23 3+, WBA U23 P1+, Charlton U23 3+, Peterborough U23 P1+, Ajax II 3+, Benfica 2+. Kvota 8.94.

 

NBA tiket, Utah H1(+1.5), Chicago >221.5, Golden State pob2 (OT), Charlotte >218.5. Kvota 3.04.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...