Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

I Holandija 2 je propala izgleda. Cambuur je trenutno na celu tabele i iz milion sansi ne mogu da odu u 3+ protiv B tima Ajaxa, pri 1-1 rezultatu. Englezi U23 takodje neefikasno; jedino su dobra ona kola koja preskocim.:rolleyes: Vise ni u ovim divljim ligama nema golova. Ovo danas kod Holandjana konkretno, 30+ suteva i dva bedna gola.

Da nisam igrao fudbal od NG, ustedeo bih dosta novca.

Link to comment

1/5 (fudbal 0/2, NHL 0/1, NBA 1/2), prosla su dva prateca hokejaska tiketa (3+ i 8+ kvote). Na fudbalu propast. Od onoliko lepih meceva za golove, pogodih samo pola (3/6). Znam da ce zatrpati, cim prestanem da ih igram. Nijedan bonus tiket (6+ ili 7+), na 6 utakmica je skoro neverovatna stvar. Na sajtu Mozzarta odigrah za sicu neki siri tiket; 3 P/KX, 5-6 vinera, dve 3+ i prodje sve osim golova (oba para iz Austrije 2; jel tamo metar snega palo). U NHL delu promasih glavni tiket (samo jedan pogodak), ali me je izvadilo fiks tipovanje (1 ili 2 nakon produzetka/penala), gde uhvatih sva 4 para. Evropski hokej je takodje doneo ok prolaz. Mogla se namlatiti veca kvota, posto su Austrijanci i Danci kompletno isli u 5+. NBA korektno, prodje jedan tiket sa lepom kvotom. Kako je krenulo, dobro je sto pokrih oko 70% uloga na kraju.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Eintracht Frankfurt-Bayern 3+

Monchengladbach-Mainz w1

Schalke-Dortmund 2+

A. Madrid-Levante w1

 

Kvota 2.38.

Bayern na golove, kao i obicno, a slicno vazi i za Dortmund. Monch je prosli put prodao protiv ekipe sa zacelja, nadam se da se to nece ponoviti. A. Madrid je jedan od retkih pouzdanih timova. Za fiks mi je ipak viner najbolja opcija, posto imam ogradu od neresenog i malo vecu kvotu od dvoznaka.

 

Prateci tiket, Paderborn w1, Real Madrid w2, Chelsea w2, Liverpool w1, Lazio w1, AZ w2, FSCB w1, Brentford w2, Millwall w1, Norwich w1, Stoke w1, Portsmouth w1, Accrington w1, Peterborough w1, Cheltenham w1, Tranmere w1, Notts County w1, Hartlepool w1, Sutton w1. Kvota 318.04.

 

 

Hokej

 

Montreal-Toronto 5+ (OT&SO)

Washington-NY Rangers 5+ (OT&SO)

 

Pittsburgh-NY Islanders 5+ (OT&SO)

Carolina-Tampa 5+ (OT&SO)

 

Edmonton-Calgary 5+ (OT&SO)

Columbus-Nashville pob1 (OT&SO)

 

Colorado-Vegas pob1 (OT&SO)

St. Louis-San Jose pob1 (OT&SO)

 

Kassel-Landshut 5+ (OT&SO)

Ravensburg-Bayreuth 5+ (OT&SO)

Bad Nauheim-Kaufbeuren 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.46, 1.61, 1.99, 2.69 i 1.60.

Tu su standardne 5+ stvari, sa zastitom od 2-2 rezultata. Odlucih da se oprobam sa fiksom. Stoji da su 3 na 3 produzetak i penali cesto sreca, no nema neresenog, kao kod MLB meceva, pa je i veca verovatnoca za pogoditi. Nemacka 2 se prati i dalje.

 

Siri NHL tiket, Buffalo pob2, Washington pob1, Florida pob2, Los Angeles pob2, Anaheim pob1, Calgary pob2. Kvota 97.35.

 

 

NBA

 

Chicago-Sacramento >225.5

Portland-Washington >234.5

 

Kvota 2.16.

Danas nije bilo boljeg resenja od ovog dabla. Nerviraju ovolike varijacije granica; MLB je dosta laksi za procenu upravo zbog manjeg opsega za igru.

 

Link to comment

Ne kapiram ovaj fudbal vise nikako. Kada odigram viner, totalni favoriti rutinski gube. Monch 1-2 kod kuce pred kraj, protiv tima koji je prilicno verovatan drugoligas. A. Madrid takodje gubi, no oni ce verovatno poravnati.

Link to comment

2/7 (fudbal 0/1, hokej 2/5, NBA 0/1), prosao je prateci hokejaski tiket (4+ kvota). Fudbal smorno los. Bayern gubi, no prolazi na golove; Dortmund ocekivano lako; A. Madrid i Monch se obrukase, ne da nisu dobili, vec su i porazeni kod kuce. Ocekivao bi covek da je sa vinerima skoro nemoguce pasti na fudbalu. Od hokeja sam sigurno ocekivao vise. Evropski mecevi su dosli odlicno, Nemacka 2 tiket i siri sa svim i svacim. NHL zato slabo. Izgleda da je fiks skoro nemoguce pogoditi, ma koji sport bio u pitanju. Columbus-Nashville se moze podvesti pod egal mec, no Predatorsi su skroz van forme i ocekivao sam novi 1. Tampa ne daje gol protiv Caroline i dolazi minus naravno. Cini mi se da je ovo najlosiji trend rezultata, 4-5 godina unazad. Iz dana u dan pada neka sigurica za golove, fiks je tezak za pogoditi, te tu i nema nerviranja. NBA naravno promasih, cim sam krenuo sa klasicnim tiketima. Portland se obrukao uzasnim procentima suta, protiv jedne od najgorih odbrana i padoh za cak 6 poena i sa ovom 7 poena nizom granicom. Sve u svemu klasican uzas od subote, dobro je da pokrih i pola uloga.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Man City w2

Barcelona-Cadiz 2+

Milan-Inter 2+

 

PSG-Monaco 3+

Ajax-Sparta Rotterdam 3+

 

Salzburg-Rapid Wien w1

Atalanta-Napoli w1

Benevento-Roma w2

 

Kvote 1.60, 1.85 i 2.27.

Tesko mi je da kazem da je nesto sigurno, nakon onih padova juce (to posebno vazi za A. Madrid). City je izraziti favorit. prethodnih sezona bih sigurno odigrao golove, no sada Arsenal igra neki smaracki fudbal, sa cestim 0-1 utakmicama. Barsa ne uliva poverenje, zato i samo 2+. Milan i Inter igraju derbi, pa da se izletim previse. PSG i Ajax su ocigledni parovi za golove. Salzburg i Roma imaju jasnu prednost na papiru, dok je Napoli desetkovan izostancima.

 

Prateci tiket, Leicester w2, Man Utd w1, Leipzig w2, LASK w2, Genk w1, Olympiakos w1, Braga w1, Benfica w2. Kvota 5.30.

 

 

NHL

 

Washington-New Jersey pob1

Ottawa-Montreal pob2

 

Boston-Philadelphia 5+ (OT&SO)

Vancouver-Winnipeg 5+ (OT&SO)

 

Kvote 2.23 i 1.58.

Washington igra dosta nepouzdano, u odnosu na kvalitet ekipe; samo 2 pobede na prethodnih 6 meceva i mozda je ovo prilka za pocetak bolje serije. Montreal igra protiv Senatorsa koji nikako da povezu duzu seriju dobrih igara (3-7 deset meceva unazad). Bruinsi i Flyersi donose derbi mec, a to mogu probati samo na golove. Vancouver-Winnipeg je legitiman over par.

 

Siri hikejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Salzburg, Herlev, Liptovsky Mikulas, Nitra, Ingolstadt, Augsburg, Heilbronner, Freiburg. Kvota 4.94.

 

 

NBA

 

Atlanta-Denver >222.5

Milwaukee-Sacramento w1

LA Clippers-Brooklyn H2(+13.5)

 

Kvota 2.08.

Kod NBA ne pomaze statistika preterano, plus me rotacije sastava izuzetno nerviraju.

 

Siri NBA tiket, New Orleans H1(+11.5), New York Knicks H1(+5.5), Toronto H1(+9.5), Cleveland H1(+10.5). Kvota 2.55.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...