Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/2 (fudbal 1/1 uz kvotu 1 na A. Madrid, NHL 0/1). A. Madrid je krenuo da mrljavi, cim sam ja poceo da ih igram. Srecom te obicno igram dvoznake/vinere. NHL je nastavio sa losom serijom, ponovo nije dosao najsigurniji over. Napad Toronta je medju boljim u ligi i ovako, no ja ocekujem da oni idu lagano preko 4 gola u proseku po mecu. Kao sto sam i pretpostavio, nakon lepog plusa u ponedeljak, polako vracam isti, juce i prekjuce.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Wolfsberger-Tottenham X2

Salzburg-Villarreal 2+

Molde-Hoffenheim 2+

 

Kvota 1.62.

Za moj ukus ekstra glup raspored; vecina favorita gostuje, nista gore. Zato i povezah samo jedan tiket.

 

Prateci tiket, Club Brugge P/KX, Man Utd P/KX, Krasnodar P/KX, PSV P/KX, Roma P/KX, Arsenal P/KX, Ajax P/KX, Rangers P/KX, Napoli P/KX, Shakhtar X2, Leicester X2, Leverkusen X2. Kvota 357.20.

 

 

Hokej

 

Toronto-Ottawa 5+ (OT&SO)

Boston-New Jersey H1(+1.5)

Washington-Buffalo 5+ (OT&SO)

 

Pittsburgh-NY Islanders 5+ (OT&SO)

St. Louis-San Jose H1(+1.5)

 

Tolzer-Bad Nauheim 5+ (OT&SO)

Crimmitschau-Heilbronner 5+ (OT&SO)

Bayreuth-Kassel 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.60, 1.47 i 1.52.

Vreme je da NHL udje u neku dobru seriju, ovo do sada je ispod svakog ocekivanja (posebno februar). Evropski hokej se drzi i dalje. Na zalost, jos malo pa idemo u playoff, a to je nepogodno za igru.

 

Siri NHL tiket, Toronto pob1, Boston pob1, Washington pob1, Columbus pob1, Philadelphia pob1, St. Louis pob1, Anaheim pob1, Los Angeles pob2. Kvota 58.64.

 

NBA tiket, Milwaukee >226.5, LA Lakers >230.5, Sacramento >216.5. Kvota 3.20.

Edited by Miljenko
Link to comment

Meni Utah i LA Clippers oborise NBA tiket. Izbegoh dva ocigledna minusa (Chicago i Orlando) i docekase me oni na kraju. Kod NBA je problem sto je skoro nemoguce oceniti, gde ce biti puno koseva, a gde ne. Lakersi su uzasno dosadni, uglavnom idu u minus, cak je i Utah efikasnija od njih.

Zato i igram ove siroke tikete, sitno i to ne dolazi uopste lose.

Edited by Miljenko
Link to comment
3 hours ago, Cash said:

Joj Philadelphia :frust: igrao da ce pobediti za vise od 5,5 i oni pobede zabtacno 5. A vodili su za 29.

 

apsolutno isti slucaj. embiid promasio slobodno bacanje 3 sekunde pre kraja.

Link to comment
53 minutes ago, 189- said:

 

apsolutno isti slucaj. embiid promasio slobodno bacanje 3 sekunde pre kraja.

Jos ja hteo da igram 4,5. I pratio sam poluvreme i rekoh sebi: konju jedan sto nisi odigrao da ce pobediti bar za 11. I eto ne udje ni ovih 5,5. @Miljenko overi se daju vrlo lako proceniti i sto stalno igras LA timove. Imas Washington,Bruklyn,New Orleans,Milwaukee, pa i Sacramento je dobar za over. Dallas je bio los na pocetku,sad i oni idu u over redovno. Tu su i Portland,Philadelphia.

Link to comment

Ja tamo negde od 10. januara igram samo celovecernje tikete (cak i 10 parova; najmanje granice za overe, pobednik i poneki kontra hendikep) i tekuci mesec je doneo pristojan plus, jos malo pa sam pokrio one gluposti sa starta. Meni su Clippersi ekstra suterski tim pre svega. Ne kapiram da igraju ovako kilavo. Lakersi imaju dva igraca, pa i da razumem (njih sam poceo na fiks samo pratiti). 

Prvog aprila bi trebalo da krene MLB, te tu ocekujem ok rezultate (dva para na poene, kvota oko 2, uz poneki fiks).

Mozda se polakomim, pa probam sutra over dablove i cisto fiks tikete. Sa kvotama oko dva na poen dablovima, ne bi trebalo biti pretesko. To sam mislio i na startu sezone.:rolleyes:

Link to comment
1 hour ago, Cash said:

Jos ja hteo da igram 4,5. I pratio sam poluvreme i rekoh sebi: konju jedan sto nisi odigrao da ce pobediti bar za 11. I eto ne udje ni ovih 5,5. @Miljenko overi se daju vrlo lako proceniti i sto stalno igras LA timove. Imas Washington,Bruklyn,New Orleans,Milwaukee, pa i Sacramento je dobar za over. Dallas je bio los na pocetku,sad i oni idu u over redovno. Tu su i Portland,Philadelphia.

 

mislim da overe jos nijednom nisam odigrao ove sezone. ne vidim poentu igrati njih pre 'oba tima poeni' igre ili samo na jednu ekipu poene. mnogo se vise isplati. 

Link to comment

Ja overe igram sa 6-7 poena nizom granicom I kvotama 1.45-1.5. Ti timski plusevi su mi uvek bili teski za pogoditi, posebno sada kada su granice prilicno visoke. Poluvreme plusevi su ranije bili zgodni, no sada su granice bezobrazno visoke I ta igra je uglavnom neupotrebljiva.

Link to comment
5 minutes ago, 189- said:

 

mislim da overe jos nijednom nisam odigrao ove sezone. ne vidim poentu igrati njih pre 'oba tima poeni' igre ili samo na jednu ekipu poene. mnogo se vise isplati. 

Sta se isplati?? Igrati na jednu ekipu ovrr ili obe ekipe over. Mislim da je ovo drugo bolje.

Link to comment

u socceru ima oba tima poeni. granica niza nekoliko poena nego na losiju ekipu.

 

primer za veceras

 

milwaukee - toronto 234.5, granica na milwaukee 120.5 a na toronto 114.5 a otp granica je 111.5. znaci dolazi ako obe ekipe prelaze 111 poena. to se meni mnogo vise isplati igrati. granice u socceru su uvek nize nego sto bi realno trebale biti. 

 

jos nesto, igram cesto i under poene na najlosije ekipe ili na ekipe kojima fali najbolji igrac.

 

hendikep na goste se isto isplati.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...