Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/2 (fudbal 1/1, hokej 1/1), Arsenal je dosao 5+, a prosao je i kombo tiket (4+ kvota). Kada sam to najmanje ocekivao, fudbal se uklopio lagano. Arsenal i Molde prolaze u prvom poluvremenu, Benfica brzo u nastavku meca. Hokej volsebno dolazi, nakon goleade u trecem periodu na Banska Bystrica-Liptovsky Mikulas. Kombo je naravno uleteo u danu sa ubedljivo najmanjom uplatom ove nedelje.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Bolivar-San Jose 3+

Aurora-Always Ready 2+

Telstar-Cambuur 2+

Almere-Utrecht II 3+

 

Kvota 2.17.

Bolivijci standardno (mada je sastav Bolivara pomalo upitan); Holandija 2 bi mogla da krene sa novom dobrom serijom.

 

 

Hokej

 

Graz-Salzburg 5+ (OT&SO)

Fehervar-Innsbruck 5+ (OT&SO)

Nitra-Nove Zamky 5+ (OT&SO)

Zvolen-Michalovce 5+ (OT&SO)

 

Kvota 2.39.

Slovaci i Austrijanci su se pokazali najpouzadanijim do sada. Kladionice na prvopomenutim i dalje drze ok kvote.

Link to comment

Ja ne mogu da zamislim da bilo ko na ovom topiku ne igra preko računa nego ide do kladze i čeka na uplatnom mestu da preda popunjene listiće (nevezano za koronu).

Link to comment

Ja igram samo preko brzih tiketa, ali na uplatnom mestu. Ovo je prvi put nakon vise od godinu dana, da igram preko racuna. Mnogo je lako potrositi novac na ovaj nacin; nemam nikakav osecaj samokontrole, kao da novac i nije moj.

  • +1 1
Link to comment

1/2 (fudbal 0/1, hokej 1/1), prosao je prateci hokejaski tiket (4+ kvota). Na fudbalu se cinilo da ce Almere oboriti tiket, no oni zavrsavaju 4-1. Bolivar 2-0 na poluvremenu i kada sam ocekivao lagan prolaz, nista do kraja. Cak sam nasao i prenos, oko 70. minuta, taman za dodatno nerviranje (serija solidnih sansi nakon 80. minuta). Hokej prilicno lako dolazi, uz lepu kvotu. Cak je i na sirem tiketu proslo svasta. Korektan dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Admira-Salzburg 3+

Man City-Fulham 3+

 

Bayern-Leipzig 3+

Ajax-Twente 3+

 

Chelsea-Leeds 2+

Inter-Bologna 2+

Montpellier-PSG 2+

 

Kvote 1.55, 1.76 i 1.53.

Skratih igru maksimalno. Dortmundu fali puno igraca pa ih preskocih; Juventus cesto igra tvrde meceve protiv Torina, a i efikasnost im je upitna; Real Madrid je uzasan; Barsa u gostima neubedljiva; Club Brugge i Lazio imaju bitan duel u CL.

 

Jedan od pratecih tiketa, sve 2+, Brentford, Burton, Hull, Plymouth, Portsmouth, Cheltenham, Bradford, Bromley, Barnet, Eastleigh, Torquay, Notts County. Kvota 12.95.

Link to comment

Koliko metiljave PL timovi, City samo 2-0, protiv jedne od najlosijih odbrana lige.:isuse: Nije ni Salzburg tu krenuo sjajno, no ovde sam ocekivao mozda i 7+. Ima jos do starta NHL sezone, smor. Od fudbala slaba vajda, na duze staze.

Edited by Miljenko
Link to comment

Meni prodjose 2 tiiketa i 6+ na Bayernu, no sada imam para na racunu, da bacim na jos nesto. Recimo NCAAF.:rolleyes:

Nikada nisam mogao odoleti iskusenju.:D

 

Cuvene tri maksime:

 

-nista mi nije tesko ako ne iziskuje napor

-svega se mogu odreci osim luksuza

-svemu mogu odoleti osim iskusenju

Link to comment

Pao Bajern, Ajax i Sporting pogodim samo ATM :wacko: Izostavim Chelski, Juve, Barsu, BVB i Midtiland, dakle i da sam drugačije kombinovao ne bih prošao. Užasni rezultati.

Link to comment

2/3 (fudbal 2/3), Bayern je dosao 6+. Moram priznati da sam ocekivao lagani prolaz kombo tiketa juce. Cak 2 promasaja, srecom stavljena na isti tiket. City brzo dolazi do 2-0 i kada sam ocekivao goleadu, nista. Salzburg porazen 1-0. Bayern i Leipzig odigrase odlican mec, no nije se posrecilo da padne i sedmi gol (smesno mala nadoknada vremena mi se nikako nije dopala). Ajax prolazi u porazu. 2+ tiket je dosao lagano, svi parovi su dosli i 3+. Meh dan, zbog poveceg broja sirokih tiketa  (ocekivano:rolleyes:), zavrsih oko nule.

Minimalni ulozi (plasio sam se da ne ispucam novac do nedelje, nije se desilo, mada nisam nista ni napravio).

 

 

Fudbal

 

Bolivar-Royal Pari 3+

Real Potosi-The Strongest 3+

 

Roma-Sassuolo 3+

Feyenoord-Heracles 2+

Molde-Aalesund 3+

 

Kvote 1.92 i 1.92.

Danas je izbor bio dosta slabiji, u odnosu na juce. Bolivijce odigrah na 3+ (cim obore kvote za 3+ ispod 1.40, 2+ deluje beskorisno). Roma-Sassuolo lici na zanimljiv par; Feyenoord opreznije; Norvezani su pri kraju, pa ni kvote nisu sjajne.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

 

NFL

 

Miami-Cincinnati P>15.5

Houston-Indianapolis P>18.5

 

Seattle-NY Giants P>17.5

Arizona-LA Rams P>17.5

 

Kvote 1.57 i 1.75.

Dosta nezgodnih parova za procenu danas. Kansas recimo igram uvek, no Denver tesko da moze nesto dati protiv njih. Tako da su ostale samo 4 utakmice, koje deluju najverovatnije.

Oba dabla su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Minnesota w1, Cleveland P>20.5, Atlanta H1(+6.5), Las Vegas Raiders w2, Green Bay P>18.5, LA Chargers >42.5, Kansas H1(-9.5). Kvota 9.40.

 

 

Hokej

 

Liptovsky Mikulas-Michalovce 5+ (OT&SO)

Narvik-Frisk Asker 5+ (OT&SO)

Landshut-Ravensburg 5+ (OT&SO)

Bad Nauheim-Frankfurt Lowen 5+ (OT&SO)

 

Kvota 2.06.

Parovi iz Austrije 1 mi se nisu dopali, a i Slovaci su mi relativno sumnjivi pa uzeh samo jednu njihovu utakmicu. Iz Nemacke 2 uklopih dva meca.

Slabija grupa.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Jak pocetak na fudbalu. Nije bas bila random utakmica iz Holandije, pa da se zavrsi 0-0 (plus igrac vise 20+ minuta).

Jeste tiket iz slabije grupe, no da 2+ ne moze da dodje, tja. Kao sto uvek kazem, sta rade 90+ minuta na terenu.

Hokej otvoren ok.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...