Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/2 (fudbal 1/1, NHL 0/1), Bolivar je dosao 6+ i 7+, a prosao je i prateci NHL tiket. Fudbal je doneo lagan prolaz, uz goleadu na Bolivaru, koja je legla kao budali samar. NHL ponovo nisam uklopio kako treba (bar glavni tiket), a siri zato prolazi. Plus dan konacno, mada je moglo bolje.

Srednji ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

The Strongest-Aurora 3+

Sturm-Salzburg 2+

Augsburg-Bayern 3+

Dortmund-Monchengladbach 2+

 

Kvota 1.92.

Prilican broj interesantnih meceva danas, no svedoh to na jedan glavni tiket. The Strongest kod kuce, goleada u najavi; Bayern je kiksirao kod kuce, te ocekujem rutinsku pobedu ovde; Salzburg i Dortmund opreznije.

 

Prateci tiket 1, svi parovi su 3+, QPR, Luton, Oxford, Peterborough, Sunderland, Bolton, MK Dons, Inverness, Northampton, Leyton, Carlisle, Crewe, Bradford, Falkirk, Dumbarton, Notts County, Fylde, Elgin, East Kilbride, Brora Rangers, Cowdenbeath. Kvota 29900+, dobitak sa bonusom 1884219.

Prateci tiket 2, Chelsea 3+, Tottenham 3+, Man City 2+, Barcelona 2+, Real Madrid 2+, Leipzig 2+, Werder 2+, Lazio 3+, Napoli 2+, Juventus 2+, Lyon 2+, Ajax 3+, PSV 2+, Celtic 3+, Basel 3+, Young Boys 2+. Kvota 33.43.

 

 

NHL

 

Tampa-Colorado 5+ (OT&SO)

Nasville-Florida 1X

 

Kvota 1.61.

Juce sam imao dilemu fiks ili golovi i standardno sam odabrao pogresno. Danasnji tiket je miks ovih stvari, videcemo da li i uspesan.

 

Siri NHL tiket, St. Louis 1X, Pittsburgh 5+ (OT&SO), Tampa 1X, Toronto 5+ (PK&SO), Columbus 5+ (PK&SO), Philadelphia 5+ (PK&SO), Nashville 5+ (PK&SO), Calgary X2, San Jose 1X. Kvota 9.48.

 

 

Link to comment

Vidim da ce Dortmund na crnu listu ponovo, kao i prosle sezone. Bas da vidim da Bayernu neko sudi ovako. Na stranu sto ljudi sutiraju veoma lose, a Monchengladbach je smesan napred, ne bi dali gol 3 dana da se igralo.

Link to comment

Ubi me RBS kao granom. Bilo je previse onih gde sam se dvoumio, tipa da li LASK kuci ili RBS u gostima kod Sturma koji je takodje u vrhu. Otpisao sam Bazel,Barsu, Napoli, ali sam takodje izostavio RBL koji je igrao 1:1 sa VfL.

Na oko dosta "zicera", svi veliki su igrali danas zbog LS, ali ne vredi.

Link to comment

Ne vredi da se nerviras toliko. Nije se ni meni dopalo ovo moje, no sta da se radi, idemo dalje.

 

Kako gadjam NHL ove nedelje, verovatno ce biti duplo golo.:sleep:

Edited by Miljenko
Link to comment

1/2 (fudbal 0/1, NHL 1/1). Nije bilo srece na fudbalu, Dortmund ostaje na jednom golu, nakon serije promasaja i (neopravdano) ponistenih golova. Bayern uredno, a i Bolivijci nisu izneverili; Salzburg uhvatih sa 2+. Mozda je bilo boljih resenja, no povremeno zaboravim, koliko Dortmund ima losu realizaciju (plus gomila sadasnjih top igraca, kao da samo zna da podmetne nogu na prazan gol; meni je situacija kada primis loptu blizu gola, okrenut prema njemu, recimo 80% gol). NHL je dosao talicno. Tampa lagano u plus, no Predatorsi udjose u X, nakon 0-2 rezultata posle druge trecine. Subota mi je cesto baksuzan dan, uprkos sirokoj ponudi (juce je igrala vecina top timova), pa je takav slucaj bio i juce.

Oko standardnih uloga danas.

 

 

Fudbal

 

Emmen-Sittard 3+

Feyenoord-Heracles 3+

Sevilla-Levante 2+

Man Utd-Liverpool 2+

 

Kvota 2.70.

Ovo je jedna od onih situacija kada ni u jedan par ne bih smeo da se zakunem. Probah neke timove koje izuzetno retko igram (Sevilla i ovi moji), gde ni 2+ nije sigurna stvar. Holandjani igraju otvoreno, te cesto nije bitno koji se par igra.

 

Prateci tiket, Hoffenheim 2+, Inter X2, Roma 2+. Monaco 2+, Marseille 1X, Austria Vienna 2+, Hartberg 3+, Rapid Vienna 2+, Plzen w1, Sonderjyske 3+, Aarhus 3+, Kobenhavn w1, Brondby 3+, Viking 2+, Molde 1X, Rangers 2+, AIK X2, Dynamo Kiev w1, Penarol 1X. Kvota 36.23.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Edmonton 5+ (OT&SO)

Chicago-Washington 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.38.

Danas nije bilo mnogo dileme sta odigrati. Malo sam mirniji sa ovom zastitom od 2-2 rezultata.

 

Siri NHL tiket, NY Rangers 5+ (OT&SO), Montreal X2, Edmonton X2, Washington X2, Calgary 5+ (OT&SO). Kvota 5.05.

 

NFL tiket, San Francisco w2, Jacksonville w2, Houston H2(+7.5), Minnesota H2(+3.5), LA Chargers H2(+8.5), Atlanta >48.5, Green Bay >41.5, Baltimore H2(+8.5). Kvota 12.39.

 

U Meridianu imaju i NFL strelce (da li ce dati 1+, 2+, 3+ TD). Odigrah i jedan tiket sa tim, za zanimaciju.

 

Nakon ovog juce, danas sledi opusten dan, posto je uplata upola manja.

 

 

Link to comment

Za ljubitelje iznenadjenja, lepe kvote na NFL u Mozzartu. Ja cu probati Houston (2.20) i Philu (2.40), verovatno mesano sa radostima iz NHLa. Mozda proberem jos nesto.

Na primer, pitam se da li Saintsi bez Breesa mogu na 6 1 protiv odbrane Cikaga (kvota 2.55). Tesko ce to ici, ali lepa je kvota. :D

 

EDIT: Hm...sad bacih pogled, ima jos neugodnosti za NO, izgleda dzaba lepa kvota...

 

Quote

 

...starting running back Alvin Kamara and starting tight end Jared Cook will be joining the 40-year-old signal caller on the sideline. 

Both Kamara and Cook are battling ankle injuries. Kamara also has a tweaked knee. Klik

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...